Concorde

Concorde je motorový dom nie pre cestovanie, ale pre cestujúcich

Concorde je spoločnosť, ktorej rozsiahle skúsenosti vznikli od roku 1981. Pri využívaní inovácií pre svoje obytné automobily vždy predbehol svojich konkurentov. Concorde sa môže pochváliť jedinečným vývojom, ktorý privedie značku k vedúcim predstaviteľom svojho odvetvia. Každá nová technológia Concorde je patentovaná. Ocenenia na európskych výstavách, ocenenia - to všetko potvrdzuje kvalitu motorových vozidiel Concorde pre cestujúcich.

Vlastnosti motorhomov Concorde

Mobilné domy Concorde majú niekoľko výhod:

  1. Vysoká tepelná izolácia. Steny obytných vozov pozostávajú z vrstiev RTM peny, ktorá zabezpečuje vysokú tepelnú izoláciu. To vám umožní cestovať aj v zime.
  2. Spoľahlivosť. Na zvýšenie tuhosti karosérie používajú výrobcovia vložky z polyuretánovej peny.
  3. Nevyhasujte a nepodliehajte korózii. Steny každého karavanu sú pokryté špeciálnym smaltom, ktorý pomáha povrchu udržať si farbu. Takáto sklovina sa nebojí vonkajších vplyvov.
  4. Zvýšený komfort. V karavanoch Concorde je všetko premyslené pre maximálne pohodlie.

Obľúbené modely

Všetky modely Concorde majú niečo spoločné. Kreslá pre vodiča a spolujazdca môžu byť vždy ľahko integrované do obytnej časti vozidla, čo zaručuje útulnú atmosféru. Vyznačuje sa výškou sedadla vodiča. Je umiestnená vyššie ako v konvenčných modeloch obytných vozidiel, a preto poskytuje lepší výhľad zo všetkých okien. Jedinečnosť Concorde leží aj v priestrannej spálni. Postele sú nielen široké, ale aj vyhrievané, navyše sú vybavené špeciálnymi matracmi s penovým ortopedickým základom. Veľké množstvo skriniek, možnosť nastavenia osvetlenia, pohodlné usporiadanie a oddelenie spálne a obývacej časti dverí, samostatné WC od sprchy - to všetko robí z karavanov Concorde perfektné pre život. Osobitná pozornosť je venovaná kuchyni. Všetok nábytok je vyrobený zo spoľahlivých a drahých materiálov. Pultová doska z Corisanu, nerezový drez, sporák pre 4 komforki a samozrejme chladničky. Neexistuje žiadna umývačka riadu, ale sú tu všetky podmienky pre jeho inštaláciu, ako aj pre gril a mikrovlnnú rúru.

Dnes v riadku Concorde nájdete:

  1. "Concorde One Level Concept" je vrcholom medzi všetkými modelmi Concorde. Názov znamená "dvojité pohlavie o jednu úroveň." Táto podlaha zaisťuje neprítomnosť nárazov, schodov alebo aspoň niektorých iných nepravidelností v karavane. Vďaka tomuto podlažiu sa v prívese v zime neobjavujú žiadne chladné zóny.
  2. Credo Emotion je príkladom karavanu Concorde, ktorý zobrazuje, ako by mal váš dokonalý mobilný dom vyzerať. Do jej vývoja a výroby sa zapojilo mnoho odborníkov v najlepších tradíciách bezchybnej kvality koncernu Concorde.
  3. Credo Action je jedným z motorhomov vytvorených špeciálne pre cestovanie. Tento model len raz dokazuje, že takéto koncepty ako Tradícia a Kvalita tvoria samotný Concorde.
  4. Carver je ďalším prémiovým členom. Bol stvorený, aby sa ubezpečil, že je vaša každá túžba spokojná. Tento model je implementovaný na podvozku Iveco Turbo Daily, ktorý je známy svojou odolnosťou. Odborníci úplne dôverujú tejto základni, nazývajú ju spoľahlivou a úplne zodpovedajúcou všetkým technickým potrebám tohto typu obytných vozidiel. Konštrukcia modelu bola vykonaná na rovnakej úrovni podlahovej technológie. Kúrenie je zabezpečené systémom Alde, ktorý bude pracovať počas zimných ciest.
  5. Charizma. Moderný dizajn, najnovšie technologické zariadenia, jednoduchá obsluha, panoramatické strešné okno, spoľahlivá tepelná izolácia - to je presne to, čo potrebujete.
  6. Cruiser C1. Model patrí do kategórie prvotriednych výrobkov. Tento obytný dom je určený pre rodiny s deťmi. Koniec koncov, je tu špeciálne ihrisko. Samozrejme, rovnako ako ktorýkoľvek iný model Concorde, je systém podlahového vykurovania, ktorý zaisťuje maximálne pohodlie a bezpečnosť pri cestovaní s dieťaťom.

Nech si vyberiete akýkoľvek model Concorde, môžete si byť istí, že bol vytvorený práve pre vás.

Pozrite si video: Concorde ČT2 - Legendární dopravní letadlo, které dosahovalo dvojnásobku rychlosti zvuku. (Január 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár