Koníček

Hobby domy a táborníci od 60. rokov. z minulého storočia nie sú len steny a strecha pre cestujúcich, ale skutočné pohodlné a bezpečné auto-bývanie centrum. Je veľmi ľahké zamilovať sa do prívesov a obytných prívesov tejto značky - ich interiér je čo najpohodlnejší, s najmodernejším vybavením a rozumnosťou v každom detaile.

Majitelia Hobby môžu vždy oceniť svoje výhody:

  • Byť v prírode, cítite sa tak pohodlne ako vo svojom vlastnom dome.
  • Všetky vybavenie moderného domova sú vždy s vami.
  • Nemusíte niesť ťažkú ​​batožinu rôznych vecí za sebou - všetko, čo potrebujete, je vždy po ruke.

Rok čo rok sa vylepšujú prívesy a motorhomes Hobby, aby uspokojili najnáročnejšie potreby zákazníkov. Hobby neustále spolupracuje s renomovanými poprednými spoločnosťami a využíva inovatívne technológie vo vývoji nových modelov, takže si môžete byť istí, že si každý vyberie pohodlný domov pre cestovanie v súlade s ich vkusom a preferenciami.

Kde sa narodil Hobby

Mobilné domy Hobby sa vyrábajú v Nemecku neďaleko mesta Rendsburg. V miestnej továrni pracuje približne 1 250 ľudí, všetky sa zaoberajú výrobou vhodných prívesov a obytných prívesov. Vysoká kvalita výrobkov je potvrdená certifikátom DIN EN ISO 9001: 2000.

Hobby každý rok uvádza na trh 3 000 obytných áut a 20 000 karavanov za celkové náklady približne 300 miliónov eur. Spoločnosť sa radí na prvé miesto medzi ostatnými výrobcami podobných vozidiel. Viac ako 50% ich výrobkov sa vyváža.

Ako sa objavil Hobby

Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1967. V prvých piatich rokoch vydala 5 000 kusov prívesov na kolesách av roku 1976 dosiahol tovar, ktorý vydal Hobby, 25 000 kusov. Spoločnosť v roku 1983 vydala svoj prvý polointegrovaný motorový dom. Model bol nazvaný Hobby 600 a bol veľkým úspechom u všetkých karavanov tej doby. V 90. rokoch 20. storočia spoločnosť vydala také modely ako: Exclusive, Excellent a Elegance.

V súčasnosti je Hobby na vrchole rebríčka pre výrobu mobilných domov od roku 2003. Oceňujú ich milovníci cestovného ruchu v ktorejkoľvek krajine, čo potvrdzuje vysokú úroveň kvality výrobkov a robí z neho štandard pre trh kempingového tovaru.

Bezpečné Hobby Mobile Home

Technickí špecialisti spoločnosti pravidelne kontrolujú bezpečnosť každého uvoľneného modelu. Testovanie sa vykonáva pomocou špeciálnych zariadení tak, aby si každý klient mohol byť istí vysokou úrovňou bezpečnosti karavanu aj v tých extrémnych situáciách.

Výhody karavanov Hobby sú:

  • Hobby layout a dizajn. Motorhomes Hobby sú považované za štandard moderných kempingových zariadení. Charakteristickým znakom spoločnosti je skutočne exkluzívny dizajn karavanov, ktorý im umožnil získať titul „Motorhome of the Year“ viac ako 20-krát.
  • Kvalita prívesu Hobby. Všetky výrobky značky Hobby sú certifikované podľa najnovšej normy ISO 9001: 2008. Značka nemeckej kvality udržuje "železo" - obytné autá sú neustále kontrolované a sledované na špeciálnych stanovištiach. Z dopravníka spoločnosti vyrábalo mimoriadne spoľahlivé modely na kolesách pod spoločnou značkou Hobby.
  • Podvozky z Hobby. Pri výrobe motorových vozidiel Hobby sa používajú podvozky Ford, Fiat a Iveco. Pre luxusné karavany sa používajú podvozky Iveco, kompaktné karavany sú vybavené podvozkom Ford a dynamické a exkluzívne modely pre individuálne objednávky sú vybavené podvozkom Fiat Ducato.
  • Bezpečnosť. Moderné karavany Hobby sú vybavené ABS a airbagmi. Steny a strecha sú pokryté hliníkom a podlaha je sendvičová konštrukcia so zabudovanou vykurovacou funkciou pre vysokú tepelnú izoláciu a odvod tepla.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár