Schrupnutí

Motorhomany a karavany od firmy Kip - výber skutočných milovníkov motoristickej turistiky

Už viac ako 30 rokov holandská spoločnosť Kip vyrába motorhomes a letné chaty. "Karavany" a karavany z tejto značky sú veľmi žiadané v mnohých krajinách po celom svete, vrátane domácich automobilov. Spoločnosť Kip sa totiž spolieha nielen na vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť vozidiel na karavanovanie, ale aj na ich ekonomiku. A na rozdiel od mnohých iných výrobcov karavanov a "mobilných domov", táto spoločnosť ponúka svojim zákazníkom nielen luxus, ale aj low-end modely.

Hlavnou konkurenčnou výhodou karavanov a obytných vozidiel Kip je vysoká úroveň bezpečnosti. Využívajú moderné technológie, ktoré minimalizujú riziko nehody počas jazdy, ako aj zvyšujú jazdnú stabilitu a ovládateľnosť vozidiel. Preto milovníci karavanov, ktorí cestujú v obytných automobiloch a karavanoch Kip, si môžu byť istí v ich bezpečnosti počas dlhých ciest.

Populárne modely Kip Caravan

Na domácom a svetovom trhu, Kip karavany sú veľmi populárne medzi kupujúci. A nie sú to len dostupné ceny týchto vozidiel. Získali uznanie medzi autoturistami a vďaka svojmu originálnemu dizajnu, bohatému vybaveniu a trvanlivosti. Najžiadanejšie sú dnes modely prívesov Kip:

  • Kip 47, Karavany tohto modelu sú vyrábané od roku 2004. Sú vybavené mnohými prostriedkami na zvýšenie pohodlia (polkruhové pohovky, prestavovacie stoly, plynové kúrenie, WC, sprcha, atď.), Vďaka čomu sú výlety v prívesoch Kip 47 skutočným potešením. Dĺžka obytnej zóny v týchto karavanoch je 4,7 m, takže vodič a cestujúci nebudú musieť zažiť nepríjemnosti kvôli nedostatku voľného priestoru.

  • Kip 40T, Kompaktný karavan Kip 40T je doplnený o 3 miesta na spanie, kazetový suchý šatník, kotol na teplú vodu a tiež absorpčnú chladničku, ktorá beží z palubnej elektrickej siete prívesu. Najmä pre milovníkov outdoorových aktivít je vybavený úchytmi pre dve bicykle. A batožinový priestor so zvýšenou kapacitou uľahčuje prepravu všetkých vecí, ktoré môžu byť potrebné počas dlhej cesty.
  • Kip Grey Line 50 TDB, Karavany tejto série sa v roku 2000 dostali do sériovej výroby. Sú známe nielen svojou dokonalou kvalitou stavieb a širokým vybavením, ale aj svojou priestrannosťou a vysokou úrovňou pohodlia. V závislosti od konkrétnej úpravy môže byť dĺžka obytného priestoru v prívese až 5 metrov. Medzi ďalšie vybavenie - vstavaný klimatizácia, transformačný stôl, plyn-elektrický kotol a polkruhová pohovka, ktorá môže súčasne ubytovať 4-5 osôb.

  • Kip KG48, Kip KG48 príves dacha je vynikajúcou voľbou pre cestovateľov a ľudí, ktorí trávia veľa času na dlhých cestách. Karavan je vybavený veľkou jedálenskou jedálňou, chladničkou (na elektrinu a plyn), sporákom, umývadlom a výkonným plynovým kúrením. Obývacia izba v ňom je určená pre 4 osoby.

Aj staršie modely karavanov Kip - EK, KG 42, KR 320, KL 390, KG 44 a KL sú tiež veľmi žiadané na modernom trhu. Líšia sa medzi sebou v prvom rade rozmermi, dizajnom a vybavením.

Motorhomes od Kip

Napriek tomu, že holandská spoločnosť Kip sa spočiatku špecializovala na výrobu karavanov, od roku 2008 jej manažment oznámil začiatok sériovej výroby motorových vozidiel. Prvý model "domov na kolieskach" z tejto značky bol polo-integrovaný karavan Kip Adventure Cruiser. Bola vyvinutá na základe nízkeho podvozku značky Fiat Ducato, ktorý už roky aktívne používajú iní výrobcovia. Ako motor využíva pohonnú jednotku 3 JTD z modelového radu Multijet. Okrem toho je karavan vybavený špeciálnymi úchytkami pre dve bicykle.

Hlavným vrcholom Kip Adventure Cruiser je originálny exteriérový dizajn vyrobený v štýle Hi-Tech, ako aj rafinovaný futuristický interiér obytnej zóny. Podľa vývojárov je tento model určený predovšetkým mladým ľuďom.

Okrem toho je karavan vybavený niekoľkými prostriedkami ochrany pred núdzovými situáciami. Najmä je vybavený dvomi sadami airbagov a podporuje technológiu ABC, ktorá vám umožňuje zabrániť prudkému rušeniu bŕzd počas jazdy.

V súčasnej dobe, okrem Adventure Cruiser, Kip nevyrába ďalšie modely obytných automobilov. Avšak, výrobca hovorí: v najbližších rokoch sa na trhu objavia aj ďalšie série "mobilných domov".

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár