Knott

Nemecká spoločnosť Knott sa viac ako 80 rokov špecializuje na navrhovanie a výrobu spoľahlivých komponentov pre osobné prívesy. Dnes sú jeho výrobky dodávané do rôznych krajín a na rôzne kontinenty. Náhradné diely "Knot" sa používajú v Nemecku, Veľkej Británii, Taliansku, Španielsku, USA, Japonsku, Číne, Rusku, Českej republike, Švédsku, Rakúsku, Brazílii, Indii ... A tento zoznam môže pokračovať dlhú dobu.

Ako to všetko začalo

Myšlienka vytvoriť spoločnosť pre dodávku komponentov pre prevodovky prišla s Valentine Knott v roku 1937. Práve v tomto čase bola v Egshtatte (Horné Bavorsko, Nemecko) otvorená malá kancelária a sklad budúcej spoločnosti. Rýchly rast spoločnosti začal po skončení druhej svetovej vojny. Závod v Regensburgu spustil výrobu výrobkov, ktoré boli v tom čase žiadané, ako napríklad nápravy pre poľnohospodárske prívesy a brzdové systémy pre stroje, nakladače, traktory.

Roky nepretržitej a plodnej práce priniesli ovocie. Spoločnosť otvorila pobočky vo východnej a západnej Európe a po niekoľkých rokoch v USA. Potom sa spojil "Knott" s maďarskou spoločnosťou Autoflex a na trh vstúpila nová spoločnosť s výrobnými zariadeniami v Maďarsku. Od roku 2006 začali špecialisti spoločnosti Autoflex-Knott poskytovať inžinierske služby v oblasti vývoja a implementácie priemyselných bŕzd na trhu SNŠ.

Hlavné produkty a hlavné princípy spoločnosti Knott

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 1 600 zamestnancov. Ich hlavnou činnosťou je zabezpečiť, aby boli rôzne poľnohospodárske zariadenia a prívesy čo najspoľahlivejšie, najpohodlnejšie a najbezpečnejšie. K komoditnej nomenklatúre patria manžety, ložiská, náboje, závesy (vrátane gumovo-vlečného zavesenia), hlavice spojok, brzdové doštičky, brzdové pružiny, pružiny, pružiny a mnoho ďalšieho.

Od prvého dňa bol hlavným princípom spoločnosti slogan: „Kvalita je predovšetkým!“. Väčšina výrobných procesov je automatizovaná, ale existujú určité pracovné miesta, kde je nevyhnutný ľudský zásah. Majstri venujú osobitnú pozornosť maličkostiam, zatiaľ čo sa vôbec neboja experimentovať a zavádzať neštandardné riešenia. Zdá sa, že toto je tajomstvo Knottovho úspechu. Zdá sa, že z tohto dôvodu si majitelia obytných domov a dokonca aj celé karavany vyberajú výrobky od známeho nemeckého výrobcu.

V súčasnosti sú takmer všetky osobné prívesy na prepravu osôb (vozne, transportéry áut), ako aj prívesy na prepravu koní, vybavené brzdou prebehnutia a suspenziami Knott. Od roku 1997 je podvozok Knott inštalovaný na všetky karavany Hobby

Pozrite si video: Monteringsfilm för broms Knott (Január 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár