Kupava

V krajinách SNŠ možno na prstoch spočítať výrobcov motorových obytných vozidiel, vytvorených so všetkými potrebami cestujúcich. Medzi nimi je aj závod MAZ-Kupava, ktorý aj počas ZSSR začal vyrábať karavany spĺňajúce európske normy kvality. Zariadenie výrobnej dielne bolo zakúpené od slovinskej spoločnosti Adria v roku 1989, keď závod práve začal pracovať. Miera bola založená na vysokej kvalite automobilového priemyslu, čo umožnilo značke Kupava okamžite sa stať lídrom na domácom trhu.

Zrútenie ZSSR bolo pre Kupavu skúšobnou fázou. Bolo potrebné nájsť finančné prostriedky na udržanie už vybavených dielní. To bolo možné vďaka vydaniu skutočne konkurenčného zariadenia, ktoré bolo schopné priniesť vlastný zisk.

Životaschopná rozmanitosť

Do sériovej výroby karavanov "Kupava" neprišiel okamžite, pretože karavany pre cestovný ruch v Bielorusku nemal dopyt, ktorý by mohol zabezpečiť prežitie výrobcu na trhu. V roku 1992 spoločnosť začala vyrábať prívesy, čím otvorila svoj vlastný obchodný dom.

V roku 1994 výrobca uviedol na trh izotermické telesá na základe automobilu Gazel av rokoch 1995-1996. vyrába chladiace skrine a skrine zabudované do prívesov. Rok 1998 znamenal začiatok výroby servisných prívesov pre sektor služieb na objednávku, ako aj prívesov reťazcov rýchleho občerstvenia, ktoré sú dnes populárne. Od roku 1999 "Kupava" rozširuje výrobu. zobraziť:

  • Stacionárne chladiace vitríny pre obchody do 2 metrov (1999).
  • Sendvičové panely s tepelným izolátorom (2000).
  • Pavilóny a kiosky, nákupné komplexy sendvičových panelov (2002).
  • Blokové kontajnery pre fast food sieť s elektrickým napájaním (2008).

V roku 2001 spoločnosť vstúpila na svetový trh a vyrába vysokokapacitné zariadenia pre Nemecko a o rok neskôr začala vyrábať prívesy pre reťazec rýchleho občerstvenia.

V roku 2003 otvoril bieloruský výrobca svoju reprezentačnú kanceláriu v Moskve a tiež zriaďuje výrobnú linku prívesov v Kyjeve. V roku 2007 sa „Kupava“ stalo známym v krajinách EÚ, pretože v Nemecku (Koblenz) sa nachádzalo zastúpenie.

Od roku 2009 sa Kupava zaoberá nielen výrobou prívesov na podporu spotrebiteľov, ale aj výstavbou modulových stavieb, čo svedčí o dlhodobom vývoji tohto výrobcu.

Ocenenia kvality

V roku 2010, "Kupava" bola zaznamenaná vláda Bieloruska, ako jeden z 20 výrobcov, ktorý poskytuje najvyššiu kvalitu svojich výrobkov. Bolo poznamenané, že spoločnosť zvyšuje prestíž domáceho automobilového priemyslu, a tiež výrazne prispieva k rozvoju prívesov a karosérií, ktoré sú naozaj v dopyte kupujúceho.

V súčasnosti spoločnosť uzatvára stávky na individuálne potreby každého zákazníka, preto často vyrába dodávky na mieru. Súčasne zostáva sériová výrobná linka dodávkových automobilov, ktoré vstupujú na trh Ruska, Ukrajiny, Izraela, Cypru, Švajčiarska, Švédska, Nórska, Poľska a Spojených štátov.

Je potrebné poznamenať, a rad motorových domov "Kupava", ktoré sú v dopyte kupujúcich za ich hodnotu za peniaze. Obľúbené boli a zostali:

Kupava - 379140 je mobilný dom založený na talianskej van Fiat Ducato, ktorý má všetko, čo potrebujete pre pohodlie. Výrobca dokázal zvýšiť veľkosť karavanu pri zachovaní hmotnosti karavanu, čo je veľmi dôležité pre pohodlné cestovanie.

Kupava 813400 - ekonomická verzia "prívesu", ktorá má všetko, čo potrebujete, žiadne kudrlinky. To znižuje náklady na dodávku. Neodporúča sa však používať na cestovanie, pretože pri jazde je príves príliš hlučný, preto ho odporúčame používať namiesto vidieckeho domu.

Kupava 3780 - obytný automobil na podvozku 3302. Vysoká priechodnosť vozidla nám umožňuje odporučiť ju na diaľkovú autotravelu. Okrem toho je všetko potrebné premyslené v prívese.


Hlavnou výhodou kuparov "Kupava" je ich prispôsobenie sa domácim podmienkam, ako aj cenovo prijateľná cena. Preto karavany vždy nájdu svojich kupujúcich.

Pozrite si video: 1рядКупаваKupava (Január 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár