LMC

Nemecký koncern LMC vyvíja a vyrába mobilné domy a karavany od roku 1988. Charakteristickým rysom tejto spoločnosti je zavedenie najnovších technologických, technických a technických inovácií do svojich produktov.

výhody

Od roku 2013 spoločnosť LMC uviedla do výroby modelový rad obytných vozidiel a prívesov, na ktorých zlepšenie sa uplatnil ich najnovší vývoj. Pre telo využíva unikátnu technológiu LLT, ktorá je skratkou pre Long Life Technologie:

Na výrobu rámu sa používa umelý sklenený vláknitý materiál s vysokou odolnosťou proti nárazu: chráni telo pred padajúcimi kameňmi a strechou pred krupobitím a nepriaznivým počasím. Odolnosť voči korózii a mechanickému namáhaniu neovplyvnila jednoduchosť konštrukcie.

  • Na izoláciu vnútorného priestoru sa používa kombinácia špeciálne vyvinutej peny a výstuže z polyuretánu. Vodotesné materiály chránia mobilný dom pred chladom, vlhkosťou a teplom. Technológia poskytuje vysoký výkon s optimálnou ochranou proti izolácii.
  • Vývojárom LMC sa podarilo dosiahnuť najvyššiu spoľahlivosť a životnosť prívesov a obytných vozidiel s maximálnou jednoduchosťou výstavby. Komponenty používané pri výrobe sú v ich výkone niekoľkokrát vyššie ako drevo, ale zároveň majú minimálnu hmotnosť. Okrem toho, rozumná kombinácia a kombinácia materiálov na princípe sendvičových panelov. Striedavé vrstvy sú presne na mieste, kde najlepšie "vykazujú" svoje ochranné alebo izolačné vlastnosti.

Je to dôvera v kvalitu motorových vozidiel a prívesov, ktorá umožňuje LMC poskytnúť 12-ročnú záruku na všetky vyrobené výrobky. Hoci rozsah (ako aj vybavenie) karavanov a prívesov je pomerne široký: od kompaktných možností pre 6 osôb až po luxusné "apartmány" na kolieskach pre pár.

prívesy

Séria Style predstavuje prívesy vybavené všetkým potrebným pre pohodlnú a príjemnú cestu.

Okrem toho, mnoho funkcií, ktoré si môžete nastaviť sami, v závislosti na vašom vkusu a potrieb. Napríklad v kuchyni si môžete vybrať väčšiu chladničku alebo zväčšiť pracovný priestor na varenie. V závislosti od umiestnenia lôžok môže príves pojať až 5 osôb na noc. Malá rodina 3 členov však bude mať v rekreačnej oblasti viac voľného priestoru.

Ľahký podvozok a inteligentné rozloženie hmotnosti umožňujú maximalizovať využitie akéhokoľvek voľného priestoru: napríklad na uloženie batožiny, náradia a vybavenia. LMC sa postará o vašu bezpečnosť nielen vonku, ale aj vo vnútri. Všetky prívesy sú vybavené detektormi dymu.

Séria prívesov Vivo bola navrhnutá špeciálne pre páry s deťmi. V závislosti od zloženia vašej rodiny si môžete vybrať príves s manželskou posteľou, dve bežné miesta na odpočinok, alebo dokonca špeciálny panel s 3-úrovňovými lôžkami.

Motto spoločnosti "Feel in a caravan, home" bolo stelesnené v najmenších detailoch dokončovacieho a vybavenia.

Musica. Napriek pomerne impozantným rozmerom modelov v tejto sérii zostala vysoká výkonnosť vozovky a stabilita konštrukcie nezmenená. Podľa počtu lôžok sú prívesy určené pre 2-8 osôb.


Obývacia izba je vybavená pohodlným a útulným kútikom. Špeciálne navrhnutý systém osvetlenia pre čítanie a pohodlné poličky a úložné priestory vám umožnia naplno si vychutnať cestu.

V sérii Maestro sa stelesňujú špičkové technológie a útulná, uvoľnená atmosféra, ktorú vytvárajú robustné a drahé dokončovacie materiály a mäkké farby.

Prívesy sú určené pre 4 osoby. Dobre vybavená kuchyňa a miesto na varenie vám počas celej cesty umožní vychutnať si domáce jedlá.

Séria Scandica bola navrhnutá špeciálne pre milovníkov zimných ciest. Sú chránené robustným a dokonale izolovaným rámom LLT a špeciálne navrhnutým vykurovacím systémom ALDE. Umožní udržať príjemnú teplotu aj v najchladnejších zimných dňoch aj v kúpeľni.

Všetky modely tejto série sú vybavené 4 lôžkami. Ako už názov napovedá, Exquisit VIP séria je určená pre najnáročnejších a najnáročnejších cestovateľov. Výzdoba bola použitá exkluzívny ručne vyrobený drevený nábytok.

Priestranné usporiadanie a hmotnosť vstavaných skladovacích nádrží vám umožní neobmedzovať sa v ničom počas dlhých ciest.

Na šírku, Exquisit VIP prívesy dosahujú dĺžky 2,5 metra - od 8,9 metra.

motorhomes

LMC Breezer A. Motorhome je určený pre 4 osoby. Vybavený všetkými potrebnými prípravkami, priestranným kufrom pre pohodlnú, nezabudnuteľnú cestu.

Motorhome LMC Liberty Tourer vás pohodlne dovedie do najvzdialenejšieho bodu vašej cesty. S modelmi tejto série budete pokojný a pohodlný nielen počas zastávok v kempe, ale aj počas dlhých ciest.

Breezer V vďaka svojej malej šírke (2,2 metra) vám umožní vychutnať si cestu aj na najužších trasách.

Séria LMC Breezer Lift sa vyznačuje spoľahlivosťou a funkčnosťou. Ďalšie rozkladacie dvojlôžko umožní, aby sa auto naladilo na akúkoľvek spoločnosť. Vysoký výkon z neho urobí váš verný partner na ceste už mnoho rokov.

LMC Cruiser Sportline sa vyznačuje elegantným dizajnom a vysokými dynamickými vlastnosťami.

LMC Cruiser Comfortline sa môžete cítiť ako doma v tých najodľahlejších a osamelých rohoch. Pokojné, klasické farby interiéru a technické vybavenie premyslené do najmenších detailov urobia z cesty pohodlnú a príjemnú pre najnáročnejších karavanov.

Dve série "prieskumníkov" (LMC Explorer Comfortline a Grand Explorer) predstavujú diametrálne opačný prístup k cestovaniu. Kompaktné a pohodlné vo všetkých ohľadoch LMC Explorer Comfortline zmení vašu dovolenku na svetlé a príjemné dobrodružstvo.

Grand Explorer je priestranný, high-tech a funkčný karavan s dĺžkou 8,5 metra, ktorý sa skutočne stal korunou vzniku nemeckého inžinierstva. Pri modeloch s označením G sa batožinový priestor výrazne zvyšuje o lôžko umiestnené na pódiu.

Pozrite si video: Sami Lmc - Alloo - Clip Officiel (Apríl 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár