Polárne

Škandinávska značka Polar si vybrala Mobile Living ako hlavný slogan svojich produktov, čo znamená mobilitu pre život. A to je pravda, pretože motorhomes značky sú známe pre svoje pohodlie nielen z hľadiska usporiadania prívesu, ale aj z hľadiska jednoduchosti jazdy.

Polar je členom skupiny Solifer Group, ktorá je známa po celom svete pre svoje vysoko kvalitné a lacné produkty. Skupina Solifer zároveň vyrába nielen motorové vozidlá a prívesy, ale aj simulátory, kosačky na trávu, bicykle, lode, lode pod značkami FinnMaster, Silver a Grandezza. Na výrobu prívesov, chát zaoberajúcich sa tandemom Solifer Group AB, ktorá zahŕňa Polar.

Ako začal úspech

História Polar je veľmi podobná ostatným spoločnostiam, ktoré pracujú v oblasti karavaningu. V roku 1964 dvaja priatelia zozbierali príves pre seba. Ale urobili to tak dobre, že okamžite dostali deväť rád od svojich priateľov, ktorí videli výsledok svojej práce. Išlo o prvé kroky vo vývoji spoločnosti. Vytvorenie „duchovného múzea“ Arista Detleffovcov a Alfreda Thubberta sa vyvíjali v rovnakom duchu. Osobný záujem dvoch mladých ľudí zrodil firmu, ktorá je známa celému svetu.

Hlavné zvýraznenie

Dnes je značka najpredávanejšou vo Švédsku. Jeho hlavnou výhodou je zlepšená tepelná izolácia, ktorá robí vozne vhodné pre život aj v podmienkach divokej zimy. Okrem toho, že všetky prívesy Polar majú zosilnenú teplú stenu, majú podlahové vykurovanie. Dokonca aj štandardné verzie majú podlahu vyhrievanú vodou. Analógy podobných modelov sú to Nemci. Stačí si len spomenúť na špeciálnu zimnú sériu Dethleffs Snow alebo LMC Muensterland.

Bez prílišného pátosu

Švédi nechcú zapojiť sa do vymýšľania mien prívesov, chát. Namiesto živých mien, ktoré dlhú dobu narážajú do pamäte, používa Polar číselné označenia (napríklad Polar 6200) pre svoje podradené značky, z ktorých každá má aspoň dve usporiadania, alebo ešte viac. Modelová rada Polar zahŕňa malé a veľké verzie určené pre sedem ľudí, ako aj vysokokvalitné prívesy.

Pri výrobe karavanov si Švédi venujú veľkú pozornosť nielen štýlovému exteriérovému dizajnu, ale aj vytváraniu útulného vnútorného priestoru. Nemci pre interiérové ​​materiály, ktoré imitujú drevo. Ale škandinávci všetky nástenné panely a dosky, s výnimkou kuchyne, aby biela. Vďaka tomu sa steny spájajú so stropom a vnútorný priestor sa vizuálne zvyšuje, takže sa človek cíti pohodlnejšie a vo vnútri. Veľké veľkosti sú charakteristickým znakom luxusných karavanov. V takomto karavane sa vždy cítite chránení a uvoľnení. Tam je všetko pre rekreáciu a plnú cestu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár