Rimor

Motorhomes od spoločnosti Rimor - súlad pohodlia, spoľahlivosti a bezpečnosti

Talianska spoločnosť Rimor, ktorá sa špecializuje na výrobu luxusných modelov obytných automobilov, si už viac ako 30 rokov kladie vlastné trendy vo svete karavanov. Produkty tejto značky sú skutočným štandardom kvality a funkčnosti. Koniec koncov, inžinieri, ktorí sa zaoberajú vývojom nových modelov "mobilných domov" vždy snažia uspokojiť všetky požiadavky spotrebiteľov. To je dôvod, prečo sú motoristické domy Rimor dnes populárne nielen v Európe, ale po celom svete.

Ako to všetko začalo?

Spoločnosť Rimor bola založená 17. januára 1978 - v období, keď sa karavanovanie práve začalo objavovať ako špeciálna kultúra. V týchto dňoch bol "motorový dom" akýmsi "zázrakom" na automobilovom trhu. A takáto inovácia začala priťahovať pozornosť viac a viac kupujúcich.

Zakladateľom tejto talianskej značky je Luano Nicolai. Od mladosti sa venoval opravám a montáži automobilov a čoskoro sa obyčajný koníček rozrástol na biznis medzinárodných rozmerov. V súčasnosti sú kancelárie a predajne Rimor v mnohých krajinách po celom svete. A ročný obrat organizácie dosahuje 3 - 4 miliardy eur. Napriek tomu, že značka je už pevne zakorenená na svetovom trhu a úspešne konkuruje iným gigantom automobilového priemyslu pri výrobe motorových vozidiel, spoločnosť sa nezastaví na tom, čo sa podarilo dosiahnuť a naďalej poteší milovníkov karavanov novými modelmi "karavanov".

Motorky radu Rimor: vlastnosti a výhody

V súčasnosti talianska spoločnosť Rimor vyrába 4 série motorových obytných vozidiel: t

  • Europeo, Polointegrované kempy Rimor Europeo kombinujú štýlový elegantný dizajn, luxusný interiér a dokonalú úroveň pohodlia. Sú vyvinuté na základe podvozku značky Fiat a Ford, vďaka čomu sú všetky modely obytných vozidiel z tejto série dokonale prispôsobené náročným podmienkam na ceste. Kvalitná montáž a použitie trvanlivých materiálov v konštrukcii karosérie môže výrazne znížiť náklady na plánované a súčasné opravy a zabrániť predčasným poruchám. Všetky modely obytných karosérií z rady Rimor Europeo sa vyznačujú rôznym usporiadaním interiéru a bohatým balíčkom balíčkov. Majú všetko, čo je potrebné pre celý život "na ceste" - toalety, sprchovacie kúty, pohodlný nábytok, kuchynské vybavenie, kúrenie atď.
  • Katamarano, Motorhomes Rimor Katamarano sa líšia od svojich predchodcov a dedičov vo väčších veľkostiach a veľkom objeme. V závislosti od konkrétneho modelu môžu obsahovať 4 až 6 lôžok. Preto sú mobilné domy Rimor Katamarano ideálne pre tých, ktorí uprednostňujú cestovanie vo veľkej spoločnosti alebo s rodinami. Z hľadiska technického vybavenia karosérie z tohto modelového radu sú takmer identické so svojimi náprotivkami z rovnakej cenovej kategórie.
  • tesnenie, Táto modelová rada zahŕňa kompaktné a úsporné motorhomes, určené pre 2-4 osoby. Líšia sa v pomerne skromných rozmeroch a malej kapacite. Táto malá nevýhoda je však plne kompenzovaná vysokou ovládateľnosťou a ovládateľnosťou vozidla. Okrem toho, zníženie celkových rozmerov a obytného priestoru v autosalónoch Rimor Seal umožnilo dosiahnuť úspornejšiu spotrebu paliva.
  • Superbrig, Motorhomany zo série Superbrig sú ideálnou voľbou pre milovníkov automobilového cestovného ruchu. Priestranný, priestranný, dynamický, bezpečný a vybavený najmodernejšou technológiou - bude nepostrádateľný pre tých, ktorí ocenia skutočnú kvalitu a pohodlie. Okrem toho „karavany“ Rimor Superbrig majú napriek svojim impozantným rozmerom pomerne nízku spotrebu paliva - približne 9-10 l / 100 km pri jazde v mestských oblastiach. Jedinou nevýhodou motorových domov v tejto sérii je ich vysoká cena - od 45.000 dolárov a viac (v závislosti od modelu a roku výroby).

Čo očakávať od Rimora v budúcnosti?

Talianska spoločnosť Rimor vo svojej činnosti dodržiava princíp „zlepšovania každý deň“. Jeho zamestnanci sa vždy usilujú o nápravu predchádzajúcich chýb a zohľadňujú predchádzajúce skúsenosti v ich novom vývoji. Preto sa v závodoch spoločnosti pravidelne zavádzajú nové technológie, ktoré umožňujú výrazne zlepšiť výkonnosť nových modelov obytných vozidiel a zvýšiť ich bezpečnosť, dynamiku a pohodlie. Stačí porovnať prvé modely karavanov Europeo s najnovšími verziami "mobilných domov" zo série Superbrig - a pokrok vo vývoji spoločnosti bude zrejmý.

Vedenie spoločnosti doteraz nezverejnilo žiadne informácie o nových modelových radoch motorových vozidiel Rimor. Fanúšikovia tejto talianskej značky však môžu byť úplne istí: spoločnosť opäť poteší svojich zákazníkov novými produktmi.

Pozrite si video: Cyril et Hedi de Camping-Car présentent : Fourgon RIMOR HORUS 45 (Septembra 2019).

Zanechajte Svoj Komentár