Roller tím

Spoločnosť "Trigano Spa" v roku 2002 spustila novú radu motorových vozidiel pod značkou "Roller Team". Popularita značky priniesla vynikajúca kvalita výrobkov, ktorá spĺňa všetky medzinárodné požiadavky a prijateľnú cenu, ktorá je nižšia ako nemecká a francúzska (lídri vo výrobe v Európe, mobilné domy). Obrovskí Európania vždy oceňujú kvalitu stavby a talianska značka "Roller Team" ju má na najvyššej úrovni, takže jej najnáročnejší zákazníci jej dávajú svoju zásluhu.

Ako uspieť

Výrobca motorových domov "Trigano Spa" nikdy nezastaví pri dosiahnutí úspešného výsledku. Vyznačuje sa neustálym zlepšovaním svojich výrobkov. V roku 2009 tak jeho materská spoločnosť zlepšila všetky procesy a fázy výroby. Mnohé súčiastky motorových obytných vozidiel boli prenesené do toho istého systému šablón, medzi nimi sú vozidlá vyrábané pod značkou "Roller Team". Táto optimalizácia výroby umožnila výrobu širokej škály výrobkov na rovnakých výrobných linkách, čo nám umožnilo ešte viac vylepšiť výrobky a zároveň znížiť cenu. Takáto primeraná politika spoločnosti jej pomohla postaviť sa na nohy počas poslednej globálnej hospodárskej krízy.

V roku 2014 sa výrobca rozhodol spolupracovať s talianskym koncernom FIAT. Vďaka tomu sa pod značkou „Roller Team“ začala vyrábať nová generácia karavanov a prezentovala sa jedinečná príležitosť robiť doma na kolieskach individuálne požiadavky zákazníkov. V dôsledku toho je pre značku k dispozícii ďalší segment prémiového spotrebiteľského trhu.

Čo máme radi "Roller Team"

Úspech značky má deväť hlavných dôvodov:

1) Mnohoročné skúsenosti. Skupina Trigano Group už viac ako tretinu storočia dokáže akumulovať neoceniteľnú vedomostnú základňu potrebnú na implementáciu odvážnych inovatívnych riešení a spustenie pohodlných, relatívne lacných obytných vozov pre nadšencov karavanov. Spoločnosť rýchlo získala vedúcu pozíciu v strojárskom priemysle vo svojej vlasti a čoskoro získala rešpekt a uznanie všetkých Európanov.

2) Vynikajúci servis. Produkty „Roller Team“ je možné zakúpiť vo viac ako 200 predajných miestach po celej Európe. Okrem toho existuje rozvinutá sieť servisných centier, ktoré zamestnávajú kompetentných špecialistov hovoriacich mnohými jazykmi.

3) Vysoko kvalitné výrobky. "Roller Team" vybudoval dokonalú povesť vďaka zavedeniu mnohých inovatívnych technologických objavov. Kontrola vo všetkých fázach výroby priniesla úžasný výsledok - vytvorenie spoľahlivých funkčných obytných domov, ktoré získali certifikáty najvyššej kvality.

4) Originálny taliansky dizajn. Výrobca je veľmi úzkostlivý vo veciach štýlu. Maximálna pozornosť každému malému detailu je to, čo charakterizuje túto značku. Najlepšie tradície dizajnérskeho umenia sú zakotvené v každom mobilnom dome, aby bol každý výlet jasný a nezabudnuteľný.

5) Rôzne voľby. Produkcia len toho, čo požadoval spotrebiteľ s možnosťou budúcich zmien, pomohla vytvoriť 36 modelov, ktoré sa líšili nákladmi, technickými ukazovateľmi, končiac špecifikáciami a vnútornou konfiguráciou.

6) Povinné testovanie výrobkov. Všetky vynálezy značky sú testované na bezpečnosť a spoľahlivosť v každej fáze výrobného procesu. Certifikovaní špecialisti pred odoslaním konečnému spotrebiteľovi skontrolujú palivový systém, aerodynamický tunel, hluk, vylúčia možnosť vonkajšieho úniku, otestujú prevádzku vozidla v extrémnych poveternostných podmienkach a zohľadnia environmentálnu kontrolu.

7) Značka kvality. Značka má certifikáty kvality, ako sú UNI EN ISO 9001 pre KVALITU, OHSAS 18001 SAFETY a UNI EN ISO 14001 pre ŽIVOTNÉ PROSTREDIE.

8) Exkluzívne režimy produkčného cyklu. Premyslená výroba pomohla minimalizovať zložité technologické operácie a umožnila sústrediť sa na flexibilitu.

9) Časom overené produkty. Citlivosť na požiadavky trhu, bohaté skúsenosti pomohli vytvoriť názov Roller Team, ktorý je považovaný za celosvetový.

10) Všetci milovníci putovnej značky "Roller Team" dávajú pocit pohodlia domova, bezpečnej slobody pohybu s rodinou a priateľmi na pohodlných autách. Veľký výber obytných domov za prijateľnú cenu nenechá nikoho ľahostajného.

A tiež, motoristické domy Roller Team sú pre majiteľa neobmedzené pohodlie. Koniec koncov, existuje:

  • plný mediálny balík. Môžete počúvať rádio, prehrávať hudbu, sledovať televíziu a dokonca zariadiť rodinné kino.
  • Navigátor GPS. Nikdy sa nestratíte na scestie.
  • Solárny panel pre vykurovanie.
  • Systém ExPS, ktorý zabezpečuje ochranu pred únikom vody, vniknutie vlhkosti do prívesu, ako aj hluk a tepelnú izoláciu.
  • Termo balenie. Tento karavan je vhodný aj pre podmienky ruskej zimy.
  • Veľký batožinový priestor. Môžete cestovať pre vaše potešenie, pričom všetko, čo potrebujete.
  • Energeticky úsporné osvetlenie. Výrobca sa postaral, aby majiteľ prívesu neplatil viac.
  • Priestranná kuchyňa, jedáleň, vybavená všetkým potrebným.
  • Vzostupná spálňa na vytvorenie väčšieho priestoru.

V tomto automhouse budete vždy pohodlný a pohodlný. Pre cestovanie je radosť.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár