Solifer

Škandinávska spoločnosť Solifer sa zaoberá výrobou bicyklov od roku 1956. V roku 1965 sa výrobca rozhodol dosiahnuť novú úroveň a spustil vydanie prvého prívesu dachas Solifer Camping, Solifer Goldie a Solifer Jupiter, ktorý sa stal populárnym medzi cestujúcimi, ktorí chceli dostať vybavený príves za primerané peniaze. V roku 2014 spoločnosť zavrela, čo spôsobilo vlnu ľútosti a rozhorčenia medzi tými, ktorí sa do tejto značky zamilovali.

Funkcie značky

Slovo "solifer" v latinčine znamená "niesť svetlo." Stalo sa to celkom neočakávané. Namiesto toho, aby spoločnosť menovala zakladateľa, si mešťania vybrali iný, zaujímavejší spôsob. Použili toto latinské slovo, aby zdôraznili skutočnosť, že spoločnosť prinesie svetlo na trh najprv pre bicykle a teraz pre letné chaty prívesy na dlhú dobu.

Od roku 2000 je Solifer súčasťou tandemu SoliferPolar AB a je tiež členom skupiny Solifer. Pokračovaním ich dlhoročnej lásky k cyklistike bola výroba športových potrieb. Výrobcovia zároveň nezastavili len na rotopedoch. V sortimente sa nachádzajú rôzne simulátory pre všetky svalové skupiny av prípade potreby je možné objednať aj špeciálne športové potreby.

Spoločnosť Solifer na rozdiel od konkurentov spoločnosti Cabby a švédskych kolegov Polar neustále dala názov svojim novým výtvorom. V roku 2008 mal výrobca dve výtvory: Finlandia a Artic. V sezóne 2010, oni mali 25 rozloženie, a Finlandia mal rozloženie 690 RN, predstavovať veľkú kúpeľňu na konci prívesu.

Modelová rada je vytvorená pre každého: od mladých po rodinné páry. V prívesoch, chaty pohodlné pre deti, čo je dôležité pre veľké rodiny. Vo vnútri vyzerá všetko pekne: imitujúce nábytkové panely z ľahkého dreva, hladké pracovné dosky, rôzne možnosti čalúnenia a strieborné kovanie. Multifunkčné okrúhle zrkadlá zostali na rovnakých miestach, zväčšujú priestor a vytvárajú pocit veľkého domu. Zdá sa, že nie ste v prívese, ale v miestnosti malého bytu. Okrem toho, tento detail bol vždy prítomný v modeloch Solifer, ktorá bola ďalšou ochrannou známkou značky.

Vchod do chaty prívesu sa nachádza od samého začiatku, pretože Škandinávci sa rozhodli umiestniť spálňu na konci. To umožnilo zavesiť na stenu jedno z veľkých zrkadiel. Nemci majú iné miesto. Na začiatku umiestnia spálňu a namiesto zrkadla nastavia okno. Švédi visia zrkadlá v spálni sám.

Karavany Solifer sa dobre udržiavajú aj pri takých nízkych teplotách -40 ° C. A to všetko vďaka vykurovaným podlahám, ako aj tesnosti okien a vchodu.

Pre tých, ktorí milujú karavany tohto výrobcu, bola správa o zatvorení spoločnosti v roku 2014 poľutovaniahodnou udalosťou. Solifer sa teraz stal karavanským príbehom.

Pozrite si video: THE NORTHERN - Solifer Official Stream (Február 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár