Weinsberg

Motorhomes a karavany Weinsberg - štandard skutočnej kvality

Automobily a karavany nemeckej firmy Weinsberg sú veľmi populárne medzi autoturistami v mnohých krajinách po celom svete. Koniec koncov, výrobky tejto značky, vyrobené od začiatku roka 2000, sú pozoruhodné nielen vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a štýlovým dizajnom, ale aj dostupnou cenou. Vozidlá pre automobilový cestovný ruch, ktoré vyrába Weinsberg, sa zameriavajú predovšetkým na segment stredných a rozpočtových cien. Preto si môžu dovoliť takmer všetci kupujúci, ktorí milujú cestovať "na kolieskach".

Táto nemecká značka sa stáva silnejšou a silnejšou na európskom a svetovom trhu každý rok. Koniec koncov, spoločnosť dodržiava hlavný princíp: vysoká kvalita by mala byť prístupná všetkým. Preto sa do výroby motorových vozidiel a karavanov spoločnosti Weinsberg neustále zavádzajú nové technológie, ktoré umožňujú nielen zvýšiť spoľahlivosť, bezpečnosť a prevádzkové vlastnosti vozidiel, ale aj znížiť ich trhovú hodnotu.

Modelové rady obytných vozidiel a karavanov Weinsberg

Po celú dobu svojej existencie spoločnosť Weinsberg uviedla na trh 4 modelové rady motorových vozidiel:

  • CaraHome, Priestranné, priestranné a pohodlné motoristické domy Weinsberg CaraHome sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku, dovolenku a väčšinu svojho života na cestách. Sú vybavené všetkým potrebným vybavením - od skladacích pohoviek až po plnú kuchyňu. Na rozdiel od iných modelov karavanov od spoločnosti Weinsberg majú polointegrované karavany CaraHome oveľa viac vnútorného priestoru, vďaka čomu môžu cestovať 4-6 ľudí naraz. Okrem toho sa vyznačujú elegantným vzhľadom a starostlivo spracovaným interiérom.
  • CaraCompact, Weinsberg sa postaral o uspokojenie potrieb všetkých zákazníkov, a to tak tých, ktorí cestujú s veľkými rodinami, ako aj s tými, ktorí uprednostňujú cestovanie po celom svete v malej spoločnosti 2-3 ľudí. Preto bola vytvorená modelová rada CaraCompact. "RV", ktoré sú súčasťou tejto série, majú kompaktné rozmery a nízku hmotnosť, čo má pozitívny vplyv na ich ovládateľnosť a dynamiku. Šírka karavanov CaraCompact nepresahuje 2,2 ma výška karosérie je len 2,72 m. V každej z nich je štandardne k dispozícii priestranná chladnička s objemom 147 litrov, v ktorej môžete skladovať zásoby výrobkov niekoľko mesiacov vopred. Kuchyne v karavanoch CaraCompact sú vybavené plynovými sporákmi s 3 horákmi, umývadlami na umývanie riadu, ako aj pohodlnými gramofónmi.
  • Carabus, „Toľko priestoru v takej malej oblasti“ - tento konkrétny slogan opisuje hlavné črty modelového radu karavanov CaraBus. Napriek pomerne skromným rozmerom tela je vo vnútri kabíny naozaj miesto, kde sa dá otočiť. Veľké množstvo nábytku a rôznych doplnkov v karavane Carabus nevytvára pocit pevnosti a nepohodlia. „RV“ z tohto modelového radu sú vybavené elektronickými displejmi, ktoré zobrazujú informácie o dodávke vody, elektriny a plynu; sprchovacie kúty; pohodlné postele; siete proti komárom a mnoho ďalších zariadení potrebných pre pohodlné cestovanie.
  • Glut showcar, Ide o špeciálnu sériu "karavanov" Weinsberg, ktorá bola vytvorená špeciálne pre znalcov neobvyklého dizajnu. Vo vzhľade karavan Glut Showcar pripomína obyčajné minivany. Pod týmto vzhľadom sa však nachádza takmer 13 metrov štvorcových obytného priestoru. Vnútri kabíny je niekoľko lôžok (do 4 ks, v závislosti od konfigurácie), kuchynské spotrebiče, čalúnený nábytok a mnoho ďalších vymožeností. Za poplatok (cca 8 tisíc eur) si kupujúci môže objednať exkluzívny dizajn karavanu a vydať svoj vzhľad v športovom štýle.

Spoločnosť Weinsberg sa zaoberala aj montážou prívesov, chát. Modelová rada CaraOne (jediná v sortimente výrobcu) sa vyznačuje originálnym dizajnom, spoľahlivosťou a širokou funkčnosťou. Tieto karavany sú vybavené 107-litrovými chladničkami, rohovými umývadlami, kazetovými záchodmi a plnohodnotnou mini-kuchyňou. Na žiadosť kupujúceho si môžete objednať a mnoho ďalších doplnkových možností.

Jedinečné ponuky firmy Weinsberg

Nemecká spoločnosť Weinsberg sa stala prvým výrobcom motorových vozidiel, ktorý vyvinul špeciálnu súpravu zariadení, nábytku a vybavenia pre usporiadanie detských „karavanov“. Súprava CaraCids obsahuje unikátnu umývateľnú stenu v štýle „detskej izby“ (ktorá sa dá ľahko očistiť od stôp fixov), ochranu pred pádom pre deti, pohodlné poličky na uskladnenie hračiek a školských potrieb, ako aj mnoho ďalších zariadení. Okrem toho táto sada obsahuje špeciálne inštalatérske práce (toalety a umývadlá), ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali malému rastu detí.

Spoločnosť Weinsberg sa aj naďalej aktívne rozvíja dodnes. Uznanie od spokojných zákazníkov, túžba poraziť nové výšky, rovnako ako láska k ich práci - to je to, čo dáva dizajnérom, dizajnérom a inžinierom spoločnosti inšpiráciu a túžbu napredovať.

Pozrite si video: Folge 12: CMT 2019 Weinsberg CB 600 MQH Modell 2019 - CamperDings (Január 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár