Westfalia

Westfalia - mobilita vo všetkom a vždy

„Odpočinok by mal byť pohodlný. A bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, mali by ste sa vždy cítiť ako doma. 1966 vyrába závesné skrutky, ľahko inštalovateľné na rôznych plošinách.

Od kováčskej dielne až po slávneho kempera

Spoločnosť Westfalia sa objavila v roku 1844 vďaka Johansen Byrd Nobel, ktorý otvoril vlastnú kováčsku dielňu. Hlavnou špecializáciou po dlhú dobu bola výroba kovových výrobkov na rôzne účely. Až v roku 1932 začala značka Westfalia vyrábať ťažné zariadenia pre prívesy a v roku 1966 začala vyrábať ťažné zariadenia s odnímateľnou guľou. V roku 1987 bol systém vylepšený, mechanizmus rýchleho uvoľnenia sa stal plne automatickým.

Prvé ocenenia

V roku 1994 bola v Európe prijatá európska smernica 94/20, podľa ktorej bolo spoločnosti Westfalia vydané prvé osvedčenie o zhode za nimi vyrábané ťažné zariadenia. V roku 1995 začala značka výrobu prvých hliníkových prívesov, ktoré v roku 1996 získali Cenu EURÓPSKEHO HLINÍKA. V roku 2010 bola Westfalia ocenená nemeckým časopisom "auto, motor und sport" ako najlepšia značka.

Nové obzory

V roku 1999 sa divízia WESTFALIA-Automotive GmbH & Co a Westfalia-Werke GmbH & Co, ktorá sa začala samostatne špecializovať na výrobu karavanov, prívesov a ťažných zariadení. V roku 2002 začala značka výrobu elektrických prívesov.

Zlepšenie technológie, spoločnosť získala v roku 2006 výrobnú kapacitu francúzskej spoločnosti SIARR, av roku 2007 švédsky Monoflex.

špecializácie

Značka Westfalia je známa mnohým, ako výrobca nielen ťahačov a karavanov. Od roku 2008 sa na ruskom trhu stali populárne stojany na bicykle Westfalia, stojany na autá a spojovacie zariadenia. Motorhomes sa stali jednou z oblastí výroby značky na základe vlastného vývoja, ako aj spoločných projektov so známymi automobilkami.

Ak hovoríme o karavanoch Westfalia, vyznačujú sa nízkou cenou a zároveň vytvárajú optimálne podmienky pre život počas cesty. Medzi obľúbené modely obytných vozidiel Westfalia možno identifikovať:

  • Minivan Westfalia Michelangelo, prezentovaný v roku 2003. Pre pohodlie cestovateľov je k dispozícii chladnička, dvojplatnička, skriňa, umývadlo. Model je prezentovaný v rôznych verziách pre 2, 3, 4,5 a 6 sedadiel.
  • V roku 2009, Westfalia vydala nový dom na základe Fiat Scudo, v ktorom sú miesta pre 6 osôb, kuchyňa, kúpeľňa, priestranné zásuvky na veci.
  • Westfalia Columbus, vydané v roku 2012 na základe Fiat Ducato. Má manželskú posteľ, ktorá mení posteľ, umývadlo, sprchu, WC, plynový sporák, chladničku.
  • WESTFALIA James Cook - pohodlný obytný dom založený na vozidle Mercedes vám poskytne vysokú mobilitu a možnosť odpočinku kdekoľvek.
  • Westfalia Club Joker je mobilný dom Volkswagen. Je možné cestovať po štyroch. K dispozícii je kúpeľňa, kuchyňa a miesta na rekreáciu.

Všeobecne platí, že karavan Westfalia je mobilita a pohodlie. Môžu cestovať po akejkoľvek ceste, pretože vedia, že dom je vždy tam, kde ste.

Pozrite si video: LIVING the VANLIFE as DIGITAL NOMADS in a VW Westfalia Utilitarian Vehicle (Január 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár