Airstream a dary prírody

Už tri mesiace sa jeden z prvých komerčných projektov v Rusku s prívesom z Airstream - dodávka s horúcim jedlom „Darčeky prírody“ - pohybuje okolo Moskvy. Dary prírody sú spoločným podnikom dodávateľa ruských poľnohospodárskych výrobkov LavkaLavka a reštaurácie Delicatessen. Myšlienka projektu je jednoduchá - predávať "mimo kolesá" chutné a zdravé rýchle občerstvenie, vyrobené len z poľnohospodárskych produktov. V Európe a Amerike tento druh podnikania existuje od výstavby prvých dodávok a v našej krajine sa na základe právnych predpisov navrhuje ako výnimka z pravidiel zdatných ľudí s „prepojeniami“. Z tohto dôvodu bol Airstream international 534 poháňaný z Európy v špeciálnej "diner" verzii. Menu pohybujúcej sa reštaurácie Airstream sa líši v závislosti od miesta (párky v rožku, pizza, gazpacho, nealkoholické nápoje atď.), Ale všetko je chutné a hovoria, že je užitočné. Treba poznamenať, že projekt žije a rozvíja sa napriek veľkému počtu prekážok a vlastností takéhoto podniku:

  • Napríklad náklady na podobné použité jedlo na základe prívesu Airstream 534 s colným odbavením a transferom do Ruska budú viac ako 3 milióny rubľov,
  • Oficiálne zariadiť spoločnosť na predaj potravín z kolies v našej krajine je nemožné. Ale ako vždy v Rusku, ľudia hľadajú medzery v zákone. Príves Darčeky prírody je napríklad vyzdobený ako letná terasa reštaurácie Delicatessen.
  • Nekonečné sťažnosti obyvateľov domu číslo 20 a okolitých domov na ulici. Trubnaya (kde teraz funguje Dar darovania prírody) na hluk, hluk, veľa odpadu, ktorý sa nikdy nezastaví vo večerných hodinách, pričom tieto osoby postavia na dodávku potravín hladných milícií a prokuratúry.

Vo všedné dni sa nachádza van Airstream na ulici. Trubnaya d. 20 (hovorí sa, že tam bude až do konca októbra) a je pripravený potešiť každého, kto si večer vychutná chutné rýchle občerstvenie z poľnohospodárskych produktov. Cez víkendy cestuje dodávka Nature Wagon do Gorkyho parku, aby nalákala mladých ľudí s lahodnými vôňami a hliníkovým krytom prívesu Airstream, ktorý svieti na slnku. Tramvaj prírody sa tiež zúčastňuje rôznych výstav v Moskve. Oficiálna stránka darčekového auta prírody na facebooku.


Loading...

Zanechajte Svoj Komentár