Vrecká Aqua Kem - nie o kvapku!

Predstavujeme Vám, ktorý sa už oboznámil s chémiou pre suchý šatník, v novom formáte - tašky. Nová forma vreciek sa líši od kvapaliny Thetford Aqua Kem, ktorá je nám známa, hlavne preto, že nie je možné ju vyliať. Podarilo sa vám niekedy odstrániť následky náhodného rozliatia chémie na suchý šatník? Situácia nie je príjemná.

Thetfod Aqua Kem Sachets je špeciálny prášok, dávkovaný do čistých vrecúšok (vrecúšok), ľahko rozpustných vo vode. Vrecká sú určené na čistenie spodnej nádrže suchého WC Thetford, Dometic a ďalších výrobcov kazetových toaliet pre karavan. Látka sa rozpúšťa vo vode a urýchľuje proces rozkladu pevného odpadu a toaletného papiera pomocou biologických účinkov. Okrem toho Aqua Kem Sachets znižuje tvorbu plynov a pachov. Vďaka novej forme balenia je prášok veľmi jednoduchý a bezpečný na použitie. Stačí pridať jeden vak na dno nádrže pre odpad vášho kompostovacieho WC.

Spôsob použitia:

  • Vrecko Aqua Kem umiestnite do spodnej (odtokovej) nádrže na toalete (jedno vrecúško je určené pre 20-litrovú nádrž)
  • Pridajte 3 litre vody na rozpustenie bioaktívneho prášku.
  • Po vypustení odpadu (na špeciálne určené miesto) spláchnite spodnú nádrž vodou.

Je to dôležité. Nie je možné súčasne používať iné biochemické prísady.

Pohodlné vrecúška Thetford Aqua Kem Blue Sachets Vám spríjemnia cestu s karavanom. Sáčky Thetford Aqua Kem Blue si môžete kúpiť v našom obchode.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár