Prenájom motorového domu

Prenájom mobilného domu: výhody a príležitosti

Každý cestujúci musí vyriešiť niekoľko nudných každodenných otázok: čo si vziať so sebou, ako zabaliť veci, v ktorých sa hotel nachádza, a tak ďalej. V neznámom meste musíte zaplatiť veľa peňazí za hotelovú izbu alebo nájomné bývanie, a keď idete von z mesta, turista očakáva, že bude spať na tvrdom koberci v stánku namočenom v daždi. Prenájom mobilného domu vám však pomôže zbaviť sa všetkých týchto nepríjemností: získate vysoký komfort a môžete ísť kamkoľvek.

Čo je motorový dom?

Klasický karavan je ľahký komerčný alebo nákladný podvozok s nainštalovaným obytným modulom. Obytný priestor môže byť umiestnený priamo v dodávke alebo v prívese, tieto prívesy sú tiež nazývané karavany. V malom priestore je možné vybaviť plnohodnotné obydlie so všetkým vybavením mesta: suchý šatník, sprcha, kuchyňa s umývadlom a sporákom - to všetko vám umožní cestovať na dlhé vzdialenosti bez toho, aby ste popreli vysokú úroveň pohodlia.

Táto služba, ako prenájom obytného automobilu, je rozšírená v mnohých krajinách. Pre cestujúcich otvára niekoľko výhodných príležitostí:

• Nemôžete sa obmedzovať pri výbere trás. Nech ste kdekoľvek, budete pohodlný a pohodlný: môžete ísť do akéhokoľvek mesta na dovolenku a festivaly, ísť na ryby, prekonať turistické trasy, a dokonca aj mimo civilizácie, cítiť sa skvele.
• Je to skvelé riešenie pre jednotlivcov aj rodiny s deťmi. Nielen mladí romantici cestujú v motorových autách v zahraničí, ale aj dôchodcovia, pretože takáto preprava vám neumožňuje popierať pohodlie domova.
• Je to veľmi zaujímavé a vzrušujúce, ak chcete prvýkrát cestovať s karavanom.

V Európe a Spojených štátoch sú pre obytné automobily zriadené špeciálne kempingy, v ktorých môže byť vozidlo inštalované na dobu neurčitú. V Rusku sa takáto infraštruktúra len začína rozvíjať, ale neexistujú ani ťažké obmedzenia. Napríklad v Európe autohouse nemôže cestovať do ulíc v centre mesta alebo zastaviť na obvyklom parkovisku. Podľa ruského práva sa to považuje za bežné auto a nie sú naň kladené žiadne osobitné požiadavky.

Typy obytných domov

Prenájom domov na kolesách vám umožní prenajať si rôzne druhy dopravy, vybavené pre trvalý pobyt. Môžu byť navrhnuté tak, aby sa mohli ubytovať od 2 do 9 osôb, príves motorov s prívesmi sa značne líši. Všetky obytné autá sú rozdelené do automobilov a prívesov: v prvom prípade je obytný automobil nezávislým dopravným prostriedkom, v druhom prípade potrebuje traktor na pohyb po ceste.

V európskej klasifikácii existuje niekoľko druhov motorových obytných domov:

• Integrované autá, v ktorých je kabína súčasťou obytného priestoru. Jedná sa o autá vysokej úrovne komfortu s jedinečným dizajnom, ktoré sú považované za elitu. To je najdrahšia možnosť, ale to vám umožní zabudnúť takmer žiadne nepríjemnosti na ceste.
• Semi-integrované motorhomes sú vybavené hlavne podvozkami Fiat, Renault, Ford a ďalšími európskymi značkami. Obytné telo je namontované na štandardnom podvozku, tieto vozidlá majú vynikajúcu ovládateľnosť a dobré jazdné vlastnosti. Veľkosť tela je obmedzená, je to dobrá voľba pre malú rodinu.
• Kastenvagen - obytný minivan. V Európe sa zvyčajne používajú na krátke cesty z mesta alebo pre pohodlné rodinné cestovanie na krátke vzdialenosti. Minivan je vybavený nábytkom a základným vybavením.
• Mobilné domy Alcove sú najlepšou voľbou pre veľkú spoločnosť. Nad kabínou vodiča sa nachádza výklenok so vstavanou manželskou posteľou, priestranné telo umožňuje pohodlne ubytovať aj veľkú skupinu cestujúcich.

Výhody prenájmu mobilného domu

Prenájom obytného automobilu - ideálne riešenie pre pohodlný výlet. V ruských podmienkach si málokto môže dovoliť kúpiť a udržiavať karavan, ale dá sa ľahko prenajať. Naša spoločnosť ponúka veľký výber vozidiel, dobré riešenie je možné zvoliť pre ľubovoľný počet cestujúcich.

Prenájom karavanu v Moskve je poskytovaný za výhodných podmienok: minimálny súbor dokumentov stačí na získanie plne vybaveného mobilného krytu na dočasné použitie. Desiatky pravidelných zákazníkov s nami spolupracujú, ktorí si už uvedomili všetky výhody tejto možnosti odpočinku. Ak chcete získať motorhome na prenájom v Moskve, zavolajte nám práve teraz!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár