Prenájom prívesu na cestovanie

Ak chcete cestovať na dlhé vzdialenosti, nie je potrebné hľadať si miesto v hoteli alebo si vziať so sebou objemné nepohodlné stany. Moderná technológia vám umožní vziať si so sebou dom: stačí si prenajať karavan. Jedná sa o príves, ktorého vnútorný priestor je plne vybavený pre obytný priestor: pohodlne sa môže ubytovať až 6 osôb a budete môcť pohodlne spať na parkoviskách bez pocitu nepohodlia.

Retrailer ponúka prenájom obytných prívesov, vybavený všetkým potrebným pre pohodlné bývanie. Nájom bude stáť nie kriticky drahé a zabudne na všetky nepríjemnosti na ceste.

Ako robí príves chata?

Bytový príves, ktorého prenájom ponúka Retrailer, je vybavený všetkým, čo potrebujete na bývanie. Majú kúrenie, osvetlenie, sprchovací kút, WC, vybavenú kuchyňu - môžete ísť kamkoľvek a zároveň zabezpečiť plný mestský komfort. V krajinách Európy sú kempingy vybavené pre tento druh dopravy - špeciálne parkovacie miesta, kde môžete dopĺňať vodu a palivo, ako aj nákup všetkého, čo potrebujete. V ruských podmienkach je infraštruktúra nedostatočne rozvinutá, môžete si však prenajať príves pre autonómne pohodlné bývanie.

Hlavnou výhodou prenájmu turistického prívesu je úplná sloboda pohybu: môžete ísť tam do hôr, k moru, do akéhokoľvek iného mesta pozdĺž známych turistických trás. Stovky ľudí už túto príležitosť vyskúšali a boli presvedčení o tom, aké je to vhodné.

Existuje niekoľko typov karavanov:

  • Karavan - najpohodlnejšia možnosť, určená na trvalý pobyt. Je vhodné napríklad cestovať na more po celú dobu dovolenky, pretože má všetko, čo potrebujete. Taký príves môže byť jednoosý alebo dvojosý, v závislosti od veľkosti a očakávaného zaťaženia, sú nevyhnutne vybavené kúpeľňou a kuchynskou linkou.
  • Príves-stan - najjednoduchšie riešenie, určené na prechodný pobyt v krajine. Konštrukcia stanu prívesu vám umožní zdvihnúť markízu za pár minút a vo vnútri bude dosť priestranná. Prepravuje sa obyčajným osobným autom a za to nie je potrebné získať dodatočné práva kategórie BE.
  • Bytový modul pre vyzdvihnutie. Je nainštalovaný na snímači, v prípade potreby môže byť odstránený. V závislosti od veľkosti modulu môže pojať až 6 osôb.

Prenájom prívesu dacha je najvhodnejšie a najziskovejšie riešenie. Na výlety do krajiny, cestujúci musia stráviť väčšinu zo všetkých na zaplatenie pobytu a hotel nie vždy poskytuje primeranú úroveň pohodlia. Je potrebné riešiť mnohé domáce nepríjemnosti a zabudnúť na pohodlie domova na celú cestu. Príves-dacha umožní nezáležať na pravidlách iných ľudí a prejsť na akékoľvek miesto v krajine na akékoľvek obdobie.

Vlastnosti voľby prívesu dacha

Túto techniku ​​vyrába viac ako 25 zahraničných výrobcov, čo vám umožňuje vybrať si optimálne riešenie pre akúkoľvek spoločnosť cestujúcich. Najväčšie dvojosové prívesy sú určené pre dve rodiny: budú pohodlné so spoločnosťou do 6 osôb. Hoci balík obsahuje detské postieľky, veľa dospelých na nich môže spať, čo navyše rozširuje možnosti použitia.

Balenie pôvodne obsahuje nádrž na vodu s kotlom na vykurovanie, odtokovú nádrž, bežné batérie na dodávku elektriny, chladničku a potrebnú sadu nábytku. Plniace nádrže s vodou a nabíjacími batériami sa vykonávajú v kempingoch pomocou špeciálneho pripojenia. V Rusku sa infraštruktúra pre takéto vozidlá vyvíja na obľúbených turistických trasách, čo neumožňuje starať sa o zabezpečenie pohodlia.

Prenájom prívesu dacha - dobré riešenie pre tých, ktorí sa spoliehajú na dlhé parkovanie. Táto technika je navrhnutá pre plynulú jazdu: rýchlostný limit by nemal prekročiť 70 km / hv meste a 90 km / h na diaľnici. Zručnosť s naloženým prívesom je potrebná, aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam na ceste.

Prenájom obytného prívesu vám umožní objaviť nové možnosti: s ním budete môcť cestovať akýmkoľvek smerom a budete môcť relaxovať od ruchu mesta v parkovisku bez toho, aby ste si popierali obvyklé pohodlie. Personál našej spoločnosti Vám pomôže vybrať a prenajať si správne vybavenie, ponúkame výhodné a cenovo dostupné podmienky. Takáto služba rastie nielen v európskych krajinách av Spojených štátoch, ale aj v ruských podmienkach. Využite najlepšie ponuky ešte dnes.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár