Autotravelbox - autohouse vo vašom aute!

Ruská spoločnosť Autotravelbox uviedla do výroby originálne príslušenstvo pre rýchle usporiadanie noci vo vašom aute.

Túto vec nenahradia všetci turisti a turisti, ktorí uprednostňujú pobyt v aute v lone divokej prírody alebo parkoviska pre bežné hotelové izby.

V cestovnom stave je produkt Autotravelbox zberným puzdrom pozostávajúcim z veľmi odolných plastových panelov a hliníkových rúr. Samotná myšlienka bola požičaná od švédskej spoločnosti Swissroombox, ale stojí za zmienku, že ruský dizajn nie je v porovnaní so Švédmi horší. Pri montáži je možné puzdro pohybovať pomocou pohodlnej rukoväte a vstavaných kolies.

Skriňa má 2 výrobné možnosti: vo verzii "CAR" si môžete zariadiť kotvisko v akomkoľvek osobnom automobile s dvojdielnym telom (hatchback alebo kombi). Ak máte minivan, potom ste vhodnejšou voľbou "VAN". Vážiace sady "CAR" a "VAN" 29 a 38 kg. resp.

Montáž a upevnenie tohto konštruktéra nevyžaduje žiadny zásah do vášho vozidla. Zadná strana kombinovaného lôžka je upevnená na podlahe vozidla a je výškovo nastaviteľná. Predná časť je zavesená na prednom bezpečnostnom páse a má tiež funkciu nastavenia výšky. Takže bez ohľadu na to, ako je vaše auto zaparkované, môžete vždy nastaviť spáč na obzore.

Podľa výrobcu, usporiadanie lôžka vo vašom aute trvá maximálne 5 minút. Aj v každej sade sú ľahko odnímateľné piknikové stoly, ktorých inštalácia netrvá dlhšie ako dve minúty.

S Autotravelbox môžete počkať s nákupom plnohodnotného karavanu a vychutnať si pohodlný odpočinok od civilizácie. Nezabudnite, že priechodnosť auta je vždy lepšia ako u karavanu alebo auta spojeného s karavanom. Ale v prípade Autotravelbox, dostanete zaručené hardtop cez hlavu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár