Autotourizmus v Maroku

Napriek tomu, že arabská krajina (aj keď sa miestne obyvateľstvo volá Berbers a nechce sa pripisovať Arabom), so všetkými následnými dôsledkami, karavaning v Maroku je veľmi populárny. Je to spôsobené najmä tým, že Maroko susedí so Španielskom, ktoré je zase súčasťou Európskej únie. 30 minút trajektom, aby ste oddelili Európu od Afriky. Odtiaľ je nepretržitý prúd karavanov a obytných áut s Európanmi a inými ľuďmi, ktorí chcú cestovať na kolieskach a zároveň dobre šetriť. Príves alebo karavan v Maroku sa takmer nikdy nestretol, pretože keď cestujete v Maroku, často musíte viesť svoj karavan alebo karavan cez horské priesmyky, a ak máte na chvoste 7-metrový karavan, urobte ho menej príjemným a skutočne nebezpečný.

Najobľúbenejšie miesta v Maroku, kde môžete nájsť karavan, príves, príves, motorový dom alebo karavan, samozrejme, atlantické pobrežie. Pozdĺž pobrežia od Agadir po Tangier je množstvo kempov. Väčšina kempingov je zle vybavená, ale elektrická energia vo vašom obytnom aute je vždy znížená. Spoločne sú vybavené aj samostatne vybavené toalety. Ale toto všetko je menšie v porovnaní s tým, čo vám krajiny a výhľady v Maroku ukážu. Rovnako ako samotná krajina, väčšina miest je veľmi starobylá, každá má svoju vlastnú históriu a architektonický prvok. Vo veľkých mestách sú dosť stiesnené ulice plné vozidiel. Hrozne idú do Maroka, pravidlá sa dodržiavajú len formálne a pijú a jazdia oveľa častejšie ako Rusi. Hoci je dosť zvláštne, tieto skutočnosti nemajú žiadny vplyv na nehodovosť - dokonca ani vo veľkých mestách, vidieť kolízie áut je veľa šťastia. Ak však prídete do veľkého mesta, je lepšie opustiť dom na kolesách alebo na karavane na parkovisku a ísť ďalej pešo. Ak ste leteli do Maroka a chcete cestovať na kolieskach, v turistických mestách môžete ponúkať služby, ako je prenájom karavanu, prenájom karavanu alebo prenájom karavanu. Je možné si kúpiť mobilný dom, ale vo všeobecnosti to nie je potrebné. Skutočné potešenie z marockej autotravely sú však ďaleko od veľkých miest. Úchvatné krajiny, piesočné údolia cez noc môžu byť nahradené zasneženými horami (ako keby vo Švajčiarsku), zelené lúky sa môžu rýchlo premeniť na kamenistú zem. Neuveriteľná kombinácia všetkého, čo sa zdalo byť viditeľné len oddelene v rôznych krajinách. Budete môcť plne prevádzkovať svoj karavan na juhu Maroka.

Južné Maroko ustupuje k kamenistému a po tomto piesočnatom teréne, pričom je dosť chudobné. Z osád do väčšiny dedín a krajov. Neexistujú žiadne supermarkety a dobré hotely, drahé reštaurácie ... áno nie je vôbec nič. Populárna doprava - osol alebo opotrebovaný pickup Renault. Oslík je k dispozícii v rôznych možnostiach: osol s vozíkom, osol s kamiónom, atď. Ak sa rozhodnete riadiť svoj motorový dom alebo táborník na juh, mali by ste zásobiť potrebné veci (domáce chemikálie, lieky, miestnu menu atď.) A mať istotu, že máte vodu. S jedlom nie sú žiadne problémy, v každej obci nájdete čerstvé mäso a rôzne druhy zeleniny. Ak chcete jesť pripravený, preferring nie váš domov na kolesách, ale miestne zariadenia, ako je "kaviareň", potom to bude vyzerať takto: ich bambusový rám v podobe chaty, plachta na streche, pár špinavých pracovných stolov, plynový sporák, plast nábytok a krvavé jatočné telo, včera strelené, koza, meditatívne visiaca na háku. Napriek tomu, že civilizácia v južnej mačke plakala a táto mačka plakala exponenciálne, v pomere k vášmu pohybu do centra Afriky, všetci obyvatelia sú veľmi usmievaví a priateľskí. Preto môžete jednoducho zastaviť svojho karavana na noc na akomkoľvek parkovisku a nemusíte sa báť, že sa ráno nezobudíte. A ak si vyberiete svoj karavan alebo motorový dom pre miesto na spanie, môžete spať a relaxovať pohodlnejšie ako v miestnych hoteloch. Tiež, keď sa presťahujú do Sahary, milovníci extrémneho odpočinku sa začínajú objavovať na nákladných autách. V púšti, samozrejme, v úplnom extréme a spoločnosti, ktorú môžete urobiť len lokálne Tuareg, dobre, alebo rovnaký extrém ako vy. Neexistuje nikto, na koho by sa dalo dúfať a na čo nebude čakať pomoc.

Road. V Maroku sú verejné komunikácie a súkromné ​​diaľnice. Kvalita pokrytia spoplatnených ciest je veľmi vysoká, za čo vám bude mobilný dom veľmi vďačný. Nemôžete povedať o cestách v provinciách. Čím sú menšie lokality, a teda aj cesty k nim, tým sú galantnejšie, a tu je obytný automobil na základe vojenského transportéra vhodnejší ako Fiat Ducato. Ale ak si prenajímate mobilný dom, nemali by ste sa o to starať.

Ak chcete robiť karavaning v africkej krajine, vychutnať si úžasnú prírodu a horúce slnko, a môžete stráviť čas na plážach Atlantiku, zatiaľ čo sa nebudete báť svojho života každú hodinu, Maroko je to, čo potrebujete!
Loading...

Zanechajte Svoj Komentár