Drevený karavan

V Amerike, karavanning s prívesom chata, ktorá je príves s dreveným domom postavený na to, je stále populárnejšie! Veľkosť takýchto "drevených" mobilných domov môže byť ako zvyšok prívesov v Amerike: veľký, veľmi veľký a obrovský.

Tento prúd vznikol v rôznych častiach Ameriky z rôznych dôvodov. Jeden z nich hovorí, že keď vlastník stratil svoj domov, v dôsledku iného hurikánu, mal predstavu, ako to urobiť, aby pri prvom varovaní hroziacej hrozby ste mohli rýchlo zbierať veci, pripojiť dom k svojmu pick-upu a ísť hlboko do kontinentu. A tak sa objavil prvý drevený dom na kolieskach a za ním zapol dopravník.

Pre pohodlie, takéto domy nie sú horšie ako tradičné táborníci. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa, WC a sprcha, plynové kúrenie. Lôžka sú umiestnené na druhom poschodí. Práve taká chata s prívesom má šikmú strechu a verandu, rovnako ako skutočné drevené domy!

A nezvyčajný karavan vyhráva z plastických karavanov svojím neobyčajným vzhľadom, schopnosťou kombinovať sa a kombinovať, a samozrejme aj schopnosťou žiť v skutočnom drevenom dome kdekoľvek a vždy bez toho, aby opustil cestu!


Loading...

Zanechajte Svoj Komentár