Spínač diaľkového generátora

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť užitočný vývoj našich špecialistov - blok diaľkového spínača generátora.

Jednotka diaľkového vypnutia generátora je jednosmerné rádiové riadiace zariadenie optimalizované na prenos jedného príkazu.

Často sa stáva, že generátor, obvykle inštalovaný čo možno najviac od spotrebiteľa, musí byť tlmený bez opustenia priestorov. Napríklad, keď idete spať a ísť von v noci pri pohľade s lucernou a za studena vypnúť benzínovú (alebo dieselovú) elektráreň a ešte viac, aby ste sa neskôr vrátili do tmavej miestnosti, necítite, že toto zariadenie bude nevyhnutné.

Najlacnejšie a preto najčastejšie sa vyskytujúce generátory s výkonom do 1 kW (v bežnom jazyku známy ako "kocky") majú elektrický prerušovač zapaľovania. Je privedený do kľúčového spínača umiestneného na ovládacom paneli. Je to tento prepínač a "stlačí" navrhované zariadenie rádiovým príkazom. Rozmery zariadenia umožňujú jeho ľahké umiestnenie do skrine generátora. Pripojenie môže urobiť každý elektrikár. Prístroj je napájaný 12-voltovým usmerňovačom, ktorý je dostupný aj v takýchto generátoroch.

Pre jednoduchšie pripojenie alebo pre generátory bez usmerňovača nízkeho napätia je vyvinutá aj verzia zariadenia napájaného batériami AA. Takéto zariadenie má v pohotovostnom režime nízku spotrebu prúdu. Pri prevádzke v zime však nie všetky typy batérií zostávajú funkčné, čo je potrebné zohľadniť.

Vzdialenosť diaľkového ovládača, s vysunutou anténou prijímača a vysunutou anténou diaľkového ovládača, je najmenej 500 mv otvorenom priestore a najmenej 25 mv zložitých podmienkach.

Toto zariadenie si môžete kúpiť v našom obchode za cenu:

  • 1900 rub. pre zariadenie bez napájania z batérií AA
  • 2400 na zariadenie s batériou AA

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár