DoubleBack

Všetci poznáme legendárneho VW Transportera. Po mnoho desaťročí sa milióny ľudí na celom svete nedokázali bez tohto minivanu od VW urobiť. Palubné a celokovové verzie Transportera pracujú na dodávke všetkých druhov nákladu, verzia Caravelle slúži ako malý autobus alebo rodinné auto, exkluzívne verzie Multivan preferujú podnikatelia, pre ktorých obraz poskytol cestu ergonómii, pohodliu a všestrannosti; tohto modelu priamych konkurentov. Tam bol tiež vždy verzia Camper, v ktorej cestujúci dobrodruhovia mohli stráviť týždne a dokonca mesiace v ňom.

VW T možnosti na tému táborník boli vždy skvelé. Úpravy "Avtodom" robiť ako v továrni, a mnoho tretích-party spoločnosti, ktoré sú choré s témou caravanning. V podstate, každý je obmedzený na zdvíhanie strechy a inštaláciu kuchynského vybavenia vnútri karavanu. Ale experti z waleskej spoločnosti Overlander Motorhomes sa rozhodli pristúpiť k otázke budovania obytného automobilu na druhej strane a nazvali to všetko DoubleBack. Táborník bol založený na predĺženom vozidle VW Caravelle, ktorý bol vystavený veľmi chytrej „domestikácii“.

DoubleBack, doslova "double back". Takzvaný dizajn, ktorý zanecháva zadnú časť VW T 2 m, ako je ceruzka s ceruzkami, a je inštalovaný na 2 podpery. To vám umožňuje zvýšiť vnútorný objem obytného vozidla takmer 2 krát. V kabíne obytného domu sa nachádza jedáleň, umývadlo, sporák, malá chladnička a skriňa. V posuvnej časti (ktorá vydrží 600 kg.) K dispozícii je rozkladacia manželská posteľ. Bytové vozidlo má zdvíhaciu strechu, ktorá umožňuje, aby stála vo vnútri kabíny. Kempér má tiež vlastnú funkciu VW, keď sa predné sedadlá dajú otáčať v smere obytného priestoru. Pri zložení je prídavný obytný modul len málo pohltený vnútorným priestorom karavanu a trvá len 45 sekúnd. Takýto karavan stojí okolo 87 000 eur. Drahé, ale stále lacnejšie ako aj malý vysoko kvalitný motorový dom.
Pozrite si video: MMM TV motorhome review: Danbury Doubleback VW campervan (Február 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár