Choď z Sylvansportu. Príves pre všetky príležitosti!

Unikátny pre stan alebo kamión prívesu! A jednoducho sa volá - GO! GO bol navrhnutý od nuly skupinou nadšencov z Ameriky. Je to jeden z druhov mobilných dobrodružných prívesov, ešte viac univerzálny ako švajčiarsky armádny nôž! Jedná sa o jednoduchý a jednoduchý príves v správe parkoviska alebo na ceste. S hmotnosťou iba 382 kg, stan prívesu GO sa môže dostať aj do najmenšieho auta!

Uistite sa, že napriek svojmu krásnemu vzhľadu sú všetky detaily a komponenty tohto prívesu plne funkčné. Samotný stan je postavený v priebehu niekoľkých minút. Súčasne sa montuje do špeciálnej skrinky na streche, ktorá je výškovo nastaviteľná vertikálnymi teleskopickými podperami.

Univerzálny prívesný stan GO vás môže (okrem samotného stanu) preniesť na dvojicu jednotlivých člnov, bicyklov, motocyklov, skútrov, štvorkoliek, alebo len na chvíľu nákladný príves.

Kemper GO má pevné odpruženie torznej tyče. Vďaka malým previsom a nízkej hmotnosti má príves GO vysokú manévrovateľnosť, ktorá je ideálna pre tých, ktorí sa chcú dostať čo najviac od ľudí!

Stan prívesu GO má tieto rozmery:

  • V transportnej polohe: 3,42 x 1,88 x 1,29 m.
  • So zdvihnutým horným modulom sa výška zvýši na 2 metre.
  • V plne rozloženom stave: 4,2 x 3,14 x 2,69 m.
  • Veľkosť obytnej plochy: 1,92 x 1,22 x 2,2 m.

Z nábytku, tento karavan môže ponúknuť len 2 lôžka a stôl, transformovať do veľkej 3-4 lôžko. Tam je taký stan markízy na kolesách v Amerike za asi 8.000 dolárov

Môžete si tiež prenajať karavan od Retrailer.
Loading...

Zanechajte Svoj Komentár