Grimvagen - hlavný asistent vo filmoch

Grimvagen je vec, ktorú bez filmov, televíznych seriálov ani reklamy nedokáže urobiť. Mobilná šatňa kombinuje celý rad užitočných funkcií, ktoré sú potrebné pre hercov a zvyšok posádky. Pôsobiaci príves je šatňa, šatníková skriňa, jedáleň na kolieskach. Grimvagon sa ľahko pohybuje pomocou konvenčného osobného automobilu, pretože podľa dokumentov je šatňa na kolesách bežným prívesom na osobné auto.

Grimvagenami môže byť nazývaný ako obyčajné prívesy, chaty alebo motorhomes, v ktorom ďalšie zrkadlá sú jednoducho nainštalované a hlboko prepracované. Zmeny sa obmedzujú hlavne na úplnú zmenu interiéru jednej z miestností prívesu. Ak chcete vytvoriť kvalitný make-up miestnosť, potrebujete veľké zrkadlo, teplé a studené svetlo, make-up stôl a profesionálny make-up stoličku. Mal by existovať aj miesto, kde by mal make-up umelec pracovať, ktorý bude musieť dlhší čas jemne hladiť po modeli a vyberať správny make-up. Mobilný make-up je vhodný pre svoju všestrannosť a priemerné rozmery, vďaka ktorým je možné make-up vozidla upraviť aj v tých stiesnených podmienkach.

Len veľké filmové štúdiá si môžu dovoliť kúpiť si vlastnú make-up parochňu. Pre malé filmové štáby nie je výhodné udržiavať flotilu mobilných líšt, pretože vždy existuje otázka, kde sa má auto-príves skladovať vo voľnom čase. Preto, grimvageny rentabilné na prenájom. V Moskve existuje množstvo organizácií, ktoré sa špecializujú na prenájom rôznych filmových zariadení, vrátane grimvagenov. Retrailer sa špecializuje na prenájom grimvagenov rôznych veľkostí a dispozícií v Moskve. Retrailer má vždy k dispozícii grimwagens, mobilné šatne, herné vozíky, šatníkové miestnosti na kolieskach. Dodávame mobilné kabíny a prívesy. Podľa vášho želania môže byť grimvagen vybavený dodatočnými zrkadlami, osvetlením. Tiež prenajímame benzínové generátory.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár