A opäť o olympijských hrách v Soči 2014

Nie je žiadnym tajomstvom pre každého, kto si môže dovoliť zúčastniť sa na olympijských hrách v Soči len veľmi bohatí ľudia. Ceny za vstupenky, ubytovanie, stravu už presahujú transcendentálne známky. Stále je tu veľa ľudí, ktorí sú ochotní navštíviť takú veľkú a vzácnu udalosť a samozrejme sa snažia nájsť spôsoby, ako ušetriť aspoň veľa. Prenájom prívesu alebo karavanu ako dočasného ubytovania počas olympiády vyzerá veľmi atraktívne, ale existuje niekoľko veľkých VUT, ktoré musíte vedieť predtým, než pôjdete:

1. Cesty v Soči pre vozidlá s nerezidentskými číslami budú ZATVORENÉ od 25. decembra 2013 do konca marca 2014! Urobilo sa to tak, že počas olympijských hier by sa mesto Soči nezmenilo na jednu veľkú dopravnú zápchu ako Moskva. Samozrejme, oficiálne zdroje hovoria o veľkých záchytných parkoviskách v blízkosti „hraníc“ Soči a rozvinutej verejnej dopravy. Ale ako sa to skutočne stane v Rusku, bude opäť známe len „v skutočnosti“.

2. Áno, ak sa "prelomíte", budete musieť niekde nájsť parkovacie miesto pre prenajatého karavanu alebo motorový dom. Všetky pozemky v meste Soči a pobrežné oblasti si prenajímajú jednotlivci a organizácie. Môžete na ňom chodiť, ale nebudete môcť zaparkovať. A samozrejme by sme nemali myslieť, že budete môcť zaparkovať na nejakej tichej mestskej ulici a žiť tak celú olympiádu. S najväčšou pravdepodobnosťou to nebudete môcť urobiť.

Takže, ísť do mesta Soči na olympijských hrách 2014 v karavane, ktoré potrebujete: špeciálny vstup alebo vstup na územie do 25. decembra 2013, rovnako ako súkromný pozemok, ktorého majiteľ súhlasí s úkrytom na parkovisku.

Ak ste napriek tomu našli parkovacie miesto, môžete si do 25. decembra 2013 priniesť motorový dom, nechať ho tam a prísť verejnou dopravou v Soči priamo počas olympijských hier. Všimnite si však, že prenájom obytného automobilu sa bude počítať odo dňa, keď ste si prenajali mobilný dom na prenájom a skončí v deň, keď sa vráti.

Zanechajte Svoj Komentár