Výsledky Caravanex 2015

V dňoch 16. až 24. mája sa uskutočnila výstava venovaná auto-cestovnému ruchu v Rusku - Caravanex 2015. Prvýkrát sa Caravanex konal v novom kempe medzi parkom Sokolniki a ostrovom Elk - na pokojnom mieste, ďaleko od ľudí s množstvom zelene, vody , spevavé vtáky. Infraštruktúra nového kempingu v Sokolniki je tiež organizovaná na vysokej úrovni. Všeobecne platí, že všetky v najlepších európskych tradícií.

O výstave

Automobilový priemysel v Rusku je stále v plienkach a dovozné clá na automobily a prívesy neprispievajú k zvýšeniu dopytu po motorových vozidlách. To všetko neumožnilo očakávať niečo výnimočné z výstavy Caravanex 2015. Skôr to bolo ďalšie stretnutie ruských karavanov, tentoraz však pod zámienkou oficiálnej akcie. Na Caravanex 2015 prišli do rodín a zostali v kempe na pár dní - na relaxáciu, chatovanie s novými priateľmi. Bola to škoda, že tam bolo málo oficiálnych vystavovateľov, ktorí videli obchodnú perspektívu v akcii a mali odvahu investovať svoj čas, energiu a financie do Caravanexu v nádeji nejakého návratu. Všetkých deväť dní sa títo účastníci nudili nudou a zlé počasie ešte viac pokazilo ich náladu.

Výsledok

Ak považujeme Caravanex 2015 za festival, ako ďalšie jarné stretnutie ruských karavanov, potom, samozrejme, bolo všetko možné. Avšak vo formáte výstavy bola táto udalosť nudná, s úprimne informačnou podporou. Chcel by som, aby sa organizátori nezastavili na tom, čo bolo dosiahnuté, a aby pri vykonávaní Caravanexu 2016 zohľadnili všetky chyby.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár