Caravanning ako nový typ cestovného ruchu v Rusku

Pomerne nedávno sa do Ruska dostalo slovo „karavaning“ - toto je názov typu automobilového cestovného ruchu s ubytovaním vo vybavených motorových domoch. Prenájom karavanu, ktorý je vybaveným obytným turistickým karavanom, vám umožní ísť po akejkoľvek trase a nemyslieť na hotely, vstupenky, zabudnuté veci a ťažké tašky. Pre Európu a Ameriku je tento druh rekreácie už dlho známy: napríklad v Británii sa každý rok predáva viac ako 45 000 motorových vozidiel. V Rusku sa začína tešiť popularite: nie je dosť dobrých ciest a zodpovedajúca infraštruktúra, hoci to nezastavuje cestujúcich.

Aké sú výhody karavanningu?

Prenájom kempingu vám umožňuje dočasné použitie plne vybaveného domu, ktorý je pripravený na pohyb po všetkých trasách. Cestujúci nie je povinný kupovať lístky na vlak, rezervovať hotelové izby a minúť veľké sumy za ubytovanie. Moderný motorový dom poskytuje všetko, čo potrebujete pre pohodlný život: je vybavený kuchyňou, kúpeľňou s WC a sprchou, dlažbou, kúrením, klimatizáciou, osvetlením atď.

Tento spôsob dopravy má oproti tradičným cestám niekoľko výhod:

• Toto je najlepšia voľba pre rodiny s deťmi. Motorku alebo príves je možné kedykoľvek zastaviť v pohodlných podmienkach, parkovanie je možné buď vo vybavenom kempe, alebo jednoducho na brehu rieky alebo v blízkosti diaľnice. Príves je vhodný pre tých, ktorí chcú relaxovať v pokoji a pokoji, ďaleko od ostatných turistov.
• Caravanning ponúka skvelé príležitosti pre milovníkov romantiky. obytný modul karavanu alebo karavanu môže pojať až 6-7 osôb, takže môžete ísť na dovolenku priateľskou spoločnosťou. Náklady na nájomné však nebudú oveľa vyššie ako hotelová izba, ale umožní vám to získať veľa nových dojmov. Okrem toho nemusíte míňať peniaze na lístky na vlak. Samotná cesta sa už zmení na radosť a stane sa dôležitou súčasťou vzrušujúcej cesty.
• Je to pomerne bezpečný spôsob cestovania. Prenájom prívesu naznačuje relatívne nízku rýchlosť. Je to možnosť pre tých, ktorí uprednostňujú pokojný odpočinok a majú dostatok voľného času. Môžete si naplánovať trasu vopred a užiť si svoju dovolenku ďaleko od civilizácie.
• Caravaning je dobrou voľbou pre ekoturistiku. Prenajaté karavany sú vhodné pre tých, ktorí si nevyberú najobľúbenejšie turistické trasy a chcú byť bližšie k prírode. To umožní usporiadať parkovanie v lese, na brehu rieky, ísť na ryby, zatiaľ čo v každom prípade nebudete musieť poprieť vysokú úroveň pohodlia.

Nie je náhoda, že tento spôsob rekreácie je vo vyspelých krajinách čoraz populárnejší. V Rusku sa zdalo, že nie je to tak dávno, ale rýchlo získal verných znalcov. Objavte nové možnosti automobilového cestovného ruchu a budete mať možnosť vidieť celé Rusko bez toho, aby ste sa obmedzovali na výber trasy.

Čo znamená zvoliť si pohyb?

Prenájom karavanu vám umožní vybrať si to najlepšie vhodné vozidlo. Motorhome je vybraný na základe počtu cestujúcich, požiadaviek na pohodlie a finančných možností. Najdrahšia, elitná možnosť je považovaná za integrované motorhomes s plne vybaveným obytným priestorom. Kabína v nich je súčasťou tela, takže dostali toto meno. Integrovaný karavan vám umožní zabudnúť na akékoľvek nepríjemnosti na ceste.

Lacnejšou a bežnejšou možnosťou sú polointegrované vozidlá s obytným telesom namontovaným na štandardnom podvozku. Teleso je izolované, auto je vybavené vykurovacím systémom, takže môžete cestovať nielen v lete, ale aj v zime. Semi-integrované auto je menšie, je určená pre maximálne 4 cestujúcich.

Pre veľkú spoločnosť by dobrým riešením bolo prenajať si auto typu výklenku s prístelkami. Tento typ dopravy je určený pre veľkú spoločnosť a cestujúci sa navzájom nezasahujú. Nad sedadlom vodiča sa nachádza výklenok s manželskou posteľou. Takáto nadstavba nezasahuje do pohybu.

Pre tých, ktorí uprednostňujú pokojný odpočinok s dlhým parkovaním, by bolo najlepším riešením prenájom karavanu. Príves je možné prepravovať bežným autom a pri parkovaní sa mení na útulný dom so všetkým, čo potrebujete na trvalý pobyt.

V našej spoločnosti si môžete jednoducho vybrať vhodné vozidlo na prenájom a ísť na cestu po akejkoľvek trase. Priaznivé ceny sa nezachráni pri výbere a dávajú si nádhernú dovolenku ďaleko od obvyklej situácie, ale s maximálnym komfortom.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár