Camping Suzdal

Kemping Suzdal, presne ako mesto rovnakého mena, sa nachádza vo vzdialenosti 250 km od Moskvy. Nie tak moc, ale úzka cesta, ktorá prechádza mnohými osadami, spolu s miestnymi opravami, zvyšuje cestovný čas a výrazne ho zatemňuje. Samotný kemping sa nachádza na okraji mesta na území veľkého turistického komplexu Štátneho colného výboru Suzdal, ktorý je jeho súčasťou. Príjemným prekvapením je, že kemping je skutočne postavený podľa európskych noriem s priateľskou polohou pre motorové karavany. Územie pozostáva z cca 20 parkovacích miest vybavených elektrinou. Niektoré sú umiestnené na štrkovom povrchu, z ktorých úspešnejšie sú založené na rovnomerne kosených trávnikoch, prakticky na brehu rieky. Kempingy sú umiestnené okolo malej budovy, ktorá slúži kempu. Tam nájdete naozaj pohodlné, čisté a teplé sprchy a toalety, práčovňu a kuchyňu, a na rovnakom mieste na odtok suchých šatníkových pások a prívodov sladkej vody. Kto prichádza na karavan s nádržami na vodu veľkých objemov, na špeciálnej plošine, môžete ju naplniť vodou, natiahnuť hadicu z budovy. Tí, ktorí majú malé objemy vodných nádrží, nemajú šťastie. Musíte pravidelne behať s kanistrami do budovy, aby ste doplnili dodávky vody. Tiež pozdĺž pobrežia sa tiahne niekoľko mangal zón.

Cena je:

  • 400 rubľov za deň stojí jedno parkovacie miesto pre karavan (alebo karavan a jeho traktor). Zahŕňa aj služby pri dopĺňaní technickej vody a vypúšťaní odpadov z toaliet.
  • Za ďalších 350 rub. / Essence máte možnosť pripojiť svoj dom na kolesá mimo siete.
  • Ak chcete používať pohodlnú sprchu, toaletu, potom požiadajú o ďalších 150 rubľov za deň na osobu.
  • Služby jedného umývania v práčke sa odhadujú na 150 rubľov.
  • Pre použitie mangal zóny požiadať 100 rubľov. za hodinu alebo 600 rubľov za deň
  • Ak prídete autom s stanom - 350 rubľov za deň

Chce povedať, že príchod do kempu s karavanom sa stáva zjavne výhodným, keď žijete so spoločnosťou so 4 alebo viac ľuďmi. V turistickom areáli sa nachádza bazén, sauna, kúpele, posilňovňa, niekoľko reštaurácií.

Výber správneho miesta pre kempovanie je zrejmý. Suzdal, aj keď malé, ale veľmi turistické mesto. Je to stelesnenie starovekej ruskej architektúry, tradícií a ducha, je to nepochybne Mekka pre zahraničných turistov (vrátane karavanov), ktorí chcú vidieť charakteristický ruský štýl a históriu. Centrálna ulica Suzdal je plná taverien a barov, hotelov a penziónov, trhov a bazárov a počet historických pamiatok architektúry a pamiatok v takej malej oblasti je jednoducho mimo rozsahu. Suzdal vo veľkom meradle celého mesta oslavuje národné ruské sviatky, ktoré dodajú ešte viac dojmov o tomto meste, tejto krajine.
Camping Suzdal je skvelým miestom na víkend alebo dovolenku. Dá sa len želať, aby v Rusku bolo viac takýchto kempov!

Pozrite si video: Russian Caravan League. Camping presentation in Suzdal and Moscow. (Február 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár