Kúpiť príves chata BU v Moskve. Ako správne?

Nie je tajomstvom pre nikoho, že by sa všetky nákladné autá alebo prívesy v Rusku dovážali hlavne z Európy, menej často z Ameriky.

Továrne európskych výrobcov prívesov, chát, väčšina z nich sa nachádza v Nemecku, ale existujú značky obytných prívesov, vyrábaných v Holandsku a vo Francúzsku. Jeho karavanový priemysel vo veľkej miere existuje aj vo Veľkej Británii.

Ako si vybrať pravý-k-robiť príves dacha na ruskom trhu a nie kúpiť mačku v taške?

Pozrime sa na otázku nákupu obytného prívesu dôkladne.

Britskí výrobcovia karavanov veľkoryso dopĺňajú svoje prívesy rôznymi doplnkovými zariadeniami, ako je rúra na varenie, kotol na ohrev vody, poháňaný plynom. Tieto prívesy majú vždy priestranné WC kabíny a nie zriedka samostatné sprchy. Avšak, tieto auto prívesy chaty tam sú nevýhody. Jedným z prvých je ostrovné podnebie Británie, ktoré pomerne rýchlo premení uniknuté steny karavanu na prach. Tiež, auto-prívesy BU majú pomerne slabé gumovo-gumové odpruženie, ktoré je úplne neschopné vyrovnať sa s našimi "smermi" v Rusku, čo vedie k rýchlemu zničeniu celého domu na kolesách. Mimochodom, obytné kabíny z Anglicka sú vždy lacnejšie ako podobné nemecké.

Ako už bolo uvedené, väčšina európskych výrobcov sa sústreďuje v Nemecku. Tam sú továrne, ktoré produkujú masívne prívesy dachas, ktoré majú pomerne rozumné ceny (napr. Hobby rastlina), ale nie príliš vyznamenaný ich vytrvalosťou. Existujú aj iné značky (napr. Tabbert, Wippert, LMC, Fendt atď.), Ktoré majú vyššiu mieru bezpečnosti, ale sú horšie ako vyššia cena.

Existuje niekoľko výrobcov automobilových prívesov z Holandska (Kip, Avento), ktoré sa vyznačujú svojou trvanlivosťou a kvalitou a sú schopné chodiť dlhšie na cestách Ruska.

Existujú aj škandinávski výrobcovia obytných prívesov (Matkajja, Polar, Solifer, Kabe, Cabby). Tieto prívesy majú hrubšie steny, dvojitú podlahu a systém kvapalného vykurovania pre obytný modul, ktorý umožňuje hosťom tohto zimného prívesu žiť pohodlne v zime pri teplote dokonca 40 stupňov. Ale cenovka týchto karavanov silne "uhryzne".

Stále neexistujú ruskí výrobcovia prívesov. Niektorí nadšenci sa snažia vziať na tomto výklenku, ale teraz ich modely sú podobné dizajnér "prívesu dacha s vlastnými rukami." Hoci v susednej Bieloruskej republike, výrobca MAZ-Kupava, ktorý stavia niekoľko karavanov, ktoré kopírujú staré modely Adria, ako aj obytné moduly na Gazelle, už dávno existuje.

Kúpiť príves chata BU v Moskve za prijateľné ceny je možné, ale musíte kompetentne pristupovať k otázke voľby. S otvorením hraníc s Bieloruskom sa k nám ponáhľali záplavy prívesov pre dodávky dodávané bieloruskými predajcami. Ceny za takéto obytné prívesy z Bieloruska sú vždy príťažlivejšie ako ceny v Moskve, ale riziká spojené s „zlým“ produktom sú tu dosť vysoké.

Dokonca aj po získaní kvalitného prívesu dacha pre vaše auto, si nemôžete byť istí, že bude schopný postaviť sa na ceste (napríklad Moskva-Astrakhan) bez problémov. Všetky závesy na takýchto prívesoch sú vypálené kaučukom, ktoré sa nevyznačujú vysokou energetickou náročnosťou. Preto, aby sme predĺžili životnosť vášho domova na kolesách, odporúčame, aby ste sa okamžite postarali o prepracovanie závesu na samostatnom, na pružinách alebo premobilonoch. Takéto zmeny môžu byť vykonané v našom technickom centre!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár