Legenda o Wolverine

Názov tohto vozidla je Carcajou. Čo znamená Wolverine. To je presne to, čo Paul Seiler, automobilka takého nezvyčajného času, volal. Paul bol prezidentom Yellow Truck & Coach Mfg. Známejšia ako General Motors Truck Corp. V roku 1929, pred začiatkom Veľkej hospodárskej krízy, bol Paul schopný presvedčiť účtovné oddelenie, aby mu poskytlo 25 000 dolárov na výstavbu luxusného auta Z-250 Yellow Coach.

Paul údajne postavil toto auto, aby vytvoril Yellow Truck & Coach Mfg. miestnych predajcov a výrobných zariadení. Potvrdzujú to záznamy o 3000 míľach, ktoré sa tam na niekoľko rokov cestovali. Vozidlo bolo tiež opísané ako jeho vidiecky dom. Z-250 získal svoj názov podľa rázvoru 250 palcov a mal výkon motora 105 hp. To stačilo na zrýchlenie Wolverinu na 65 míľ za hodinu, pričom spotrebovalo 65 litrov plynu.

K výhodám takéhoto obytného domu patrila teplá a studená voda, chladnička, sporák, stolný porcelán a striebro. Izba bola rozdelená na kuchyňu, WC, spálňu a obývaciu izbu. Nádherné mahagónové a javorové oddelenie. 4 elektrické ventilátory a 3 ohrievače prispeli k pohodlnému umiestneniu.

Podľa legendy boli vyrobené dve takéto autá, trať, ktorá sa stratila po roku 1942.

Pozrite si video: Freddy Krueger vs Wolverine - Epic Rap Battles of History Legenda em Português (Január 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár