Májové prázdniny. Na autohouse v celej Európe

Nie je žiadnym tajomstvom, že za 3 mesiace jar, teplo, jasné slnko a dlho očakávané májové sviatky prídu k nám znova. Mnohí ľudia sa už začínajú diviť, ako urobiť májové sviatky nezabudnuteľnými. Existuje mnoho spôsobov, ako stráviť tieto nádherné víkendy, ale z našej strany chceme ponúknuť jeden z nich.

Ak máte veľkú rodinu, aj keď s malými deťmi, chcete ísť na výlet, a výlet do zahraničia sa zdá byť veľmi drahé pre vás. Áno, aj keď vo vašom tíme cestujúci dosť deti. Máme veľmi lákavé riešenie tohto problému. Ponúkame Vám prenajať si obytný automobil v ktorejkoľvek z pobaltských krajín a ísť tam s vzrušujúcou cestou cez celú Európu.

Prečo v Pobaltí? Pobaltské krajiny hraničia s územím Ruska a zároveň sú územím Európskej únie, pozdĺž ktorého sa môžete voľne pohybovať bez poznania hraníc a prekážok v motorovom dome. V Litve, Lotyšsku a Estónsku sa nachádzajú naše kancelárie na prenájom motorových vozidiel. Budeme schopní Vám ponúknuť mobilný telefón bez poplatku za veľmi prijateľné ceny alebo uspokojiť želania najnáročnejších zákazníkov.

Nepochybnou výhodou je, že ceny našich služieb v pobaltských krajinách sa výrazne líšia od cien v Moskve. Priemerná cena prenájmu našich mobilných domov v letnej sezóne je 90-100 eur / deň. Ponúkame Vám tiež luxusný karavan Adria Matrix Suprame za cenu 134 euro / noc.

V našej flotile mobilných domov sú modely s klimatizáciou pre obytný modul, vyhrievanou vodou a samostatnou sprchou, automatickou prevodovkou. Tam sú autohouses s zimný balíček (vyhrievané nádrže na vodu). Súčasťou nájomného je aj poistenie trupu a CTP.

Sme tiež pripravení pomôcť pri výbere trasy vašej cesty, v prípade potreby poskytneme telefonickú podporu a pomoc.

Môžete sa k nám dostať verejnou dopravou (vlak, lietadlo), alebo prísť súkromným autom. V tomto prípade Vám zabezpečíme parkovanie pre vaše auto počas trvania prenájmu karavanu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár