Mobilné výmenné domy a obývané autá od Retrailer

Už v septembri nás tento týždeň zaplaví dažďom. Všetko čakalo na indické leto. Zima vpredu. Ako byť tí, ktorí sú nútení zvláštnosťami svojej profesie stráviť dlhý čas na ulici. Sú to filmové tímy, ktoré vykonávajú dlhú streľbu na otvorenom priestranstve, to sú pracovníci, ktorí produkujú rozsiahly zoznam pouličných diel, alebo tí, ktorí sú nútení opustiť sivé tímy kancelárie so svojím tímom, odtrhnúť sa od veľkých monitorov a ponoriť sa do usilovnej práce na čerstvom vzduchu. , Všetci títo ľudia potrebujú miesto, prístrešok, kde by mohli oddychovať medzi pracovnými hodinami, kde by sa mohli zahriať v chladnom počasí, kde by mohli variť a obedovať, skladovať veci s inými predmetmi, chodiť na toaletu, umyť sa a dokonca spať. So všetkými týmito požiadavkami by tieto priestory mali byť mobilné, pretože kvôli povahe pouličnej práce musí byť človek často „dnes tu, zajtra“.

Retrailer vie, ako problém vyriešiť. Ponúkame Vám na prenájom alebo prenájom pohodlné obytné kabíny alebo mobilné kabíny. Prívesy retraktorov sú pohodlné nemecké prívesy. Takéto dočasné domy sú vybavené všetkým potrebným na zabezpečenie riadneho pohodlia pre vašich pracovníkov v zariadení alebo pre filmových hercov počas natáčania v režime trvalej mobility. Všetky prívesy od spoločnosti Retrailer majú pevnú konštrukciu stien, podlahy a stropu. Preto sa s nami nebojíte z vetra, ani z dažďa, ani z búrky, ani zo slnka. Prívesy sú vybavené spoľahlivým plynovým vykurovacím systémom Truma, ktorý vám a vašim kolegom neumožní zamrznúť ani v drsných ruských zime. Vo vnútri obytných prívesov je všetko útulné, zdravé, pohodlné. Dokonca aj bez elektrickej prípojky, môžete vždy variť vlastné jedlo na plynový sporák alebo variť kanvicu, uchovávať potraviny v absorpčnej chladničke, ktorá tiež beží na plyn. A samozrejme naše firemné plynové kúrenie. Suché uzavretie je tiež vždy k vašim službám. Pripojením mobilného prístrešku k externému zdroju elektrickej energie dostanete osvetlenie, pracujúce 220V zásuvky vo vnútri karavanu, vyfukujúce teplý vzduch okolo obvodu prívesu pomocou špeciálneho vzduchového potrubia a ventilátora. Naše prístrešky sú vybavené pohodlnými pohovkami a stolíkmi, ktoré sa skladajú v pohodlných miestach na spanie. Všetky auto chaty prívesy majú dvojité presklené okná a blízko pevne, čo vám umožní ušetriť toľko potrebného tepla pre život.
Podľa našich dokumentov sú naše mobilné kabíny prívesmi pre osobné automobily a ľahko sa k nim pridržiavajú. Pre tých, ktorí si nie sú istí svojimi vodičskými schopnosťami, dodáme obytný príves na pracovisko a na konci ich vyzdvihneme.

Prenájom mobilných kabín alebo kabín na kolesách od Retrailer a budete spokojní. V spoločnosti Retrailer sú vždy k dispozícii požičovňa áut na kolesách. Môžete tiež vždy kúpiť karavan sa vám páči v Moskve a Rusku.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár