Mobilné domy

V Európe a Amerike sa takýto druh rekreácie a života ako mobilných domov dlho šíri. Na rozdiel od domácich prívesov a obytných prívesov sú mobilné domy oveľa väčšie (v priemere 3,5 x 10 metrov) a nemôžu sa pohybovať ako príves na verejných komunikáciách. Aj keď majú stále malé kolesá a záves. To vám umožní naložiť a vyložiť mobilný dom bez účasti žeriavu a tiež ho ľahko prevážať bežným autom.

Vnútri mobilných domov pripomínajú rovnaké prívesy chaty, len oveľa väčšie veľkosti. Majú priestranné obývacie izby s útulným nábytkom, plnú, pohodlnú kuchyňu, akú máte doma so všetkým, čo potrebujete, kúpeľňu so sprchovacím kútom a dokonca aj sediacu kúpeľňu. Nezabúda sa ani na spálňu, ktorá v iných prípadoch pripomína luxusný byt. V mobilných domoch sa nachádza aj vodovodný systém s kotlom a vykurovanie domu z plynu (prívod plynu môže byť centrálny aj z valcov).

Hlavnou výhodou mobilných domov je, že ich inštalácia nevyžaduje žiadne špeciálne riešenia. Preto je možné v takýchto domoch žiť aj v chránených prírodných oblastiach, v blízkosti vodných útvarov alebo na pozemkoch, ktoré nie sú vhodné na výstavbu kapitálu.

V Európe sú kluby, ktoré nakupujú miesta, ktoré nie sú vhodné na výstavbu kapitálu a robia kempy pre mobilné domy, už dlho úspešné. Tiež veľmi dobre organizovaná doprava domov. Povedzme, že ak dnes žijete v Holandsku a zajtra chcete žiť vo Francúzsku - žiadny problém!

Rozsah použitia takýchto mobilných domov v Rusku môže byť veľmi veľký - je to dom pre váš záhradný pozemok (prečo niečo stavať, kedy si môžete kúpiť všetko pripravené), mobilné obytné prívesy, kabíny kormidlovne alebo len dočasné prístrešky pre pracovníkov a staviteľov počas výstavby ďalší objekt, ako aj kancelárie, sklady a mnoho ďalšieho.

Významnou výhodou je aj skutočnosť, že náklady na podporované mobilné domy (ako aj ich clo) môžu byť dokonca horšie ako obytné prívesy a mobilné domy podobných rokov.

Nákupom mobilného domova tu získate plnohodnotné bývanie a teraz bez problémov, dokladov a dekorácií!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár