Mobilná kancelária Retrailer

Mnohé spoločnosti a jednotlivci, ktorí chcú organizovať rôzne podujatia mimo obvyklej a pohodlnej kancelárie, čelia výzve výberu mobilného zariadenia. Kritériá pre tento objekt sú:

  • Miestnosť by mala byť pohodlná (aj keď nie v obvyklej kancelárii, ale stále), nie asketická, príjemná pre oko
  • Miestnosť by mala byť mobilná, ľahko a lacno prepravovaná.
  • V miestnosti okolo pracovísk (stoly a stoličky) by mali byť zásuvky a osvetlenie.
  • Vyžaduje sa aj pohodlná kúpeľňa s prívodom vody.
  • Kuchyňa so sporákom a chladničkou na prípravu jedla
  • Kúrenie na vytvorenie a udržanie pohodlnej teploty
  • Prípadne možnosť stráviť noc v interiéri
  • Možnosť triediť a vkladať rôzne dokumenty a veci na poličky a skrine
  • Miestnosť musí byť samostatná

Na prvý pohľad sa zdá, že je veľmi ťažké vybrať jedno riešenie pre tento zoznam, ktorý spĺňa všetky body. Retrailer má riešenie tohto problému. Retrailer vám rád poskytne mobilné kancelárie pre firmy alebo súkromné ​​osoby na prenájom alebo predaj.

Čo je mobilná kancelária? Podľa nášho názoru je to pohodlný európsky príves, vybavený všetkým potrebným pre pohodlnú prácu v akýchkoľvek turistických podmienkach.

Naše mobilné domy majú pracovné priestory so stolmi a pohovkami, na ktorých sa vaši zamestnanci môžu pohodlne ubytovať, pracovať s počítačmi alebo s dokumentáciou. V prípade potreby sa takéto pracovné miesta ľahko premenia na lôžka. V našich domoch sa nachádza samostatná miestnosť s WC, umývadlom, ktoré je možné kedykoľvek použiť. Taká dôležitá vec, ako je vykurovanie v našich mobilných kanceláriách, je autonómna, pracuje zo zemného plynu (ľahko vymeniteľný valec je umiestnený v špeciálnom priestore vpredu). Nezabudnite ani na kuchyňu, ktorá Vás poteší umývadlom, plynovým sporákom na varenie a chladničkou. Vnútri domu sú 220V zásuvky, ku ktorým môžete vždy pripojiť notebook alebo rýchlovarnú kanvicu.

Naša mobilná kancelária má pevnú strechu a steny, nikde nepreteká a nie je fúkaná, zadržiava teplo a odvádza ju len vám. Mobilná kancelária je umiestnená na podvozku a môže ťahať za auto. Podľa dokumentov je mobilná kancelária vozidlom, preto môže byť umiestnená všade tam, kde nie je zakázané parkovanie vozidiel bez špeciálnych povolení.

Mobilnú kanceláriu dokážeme dodať vždy na miesto prenájmu a v prípade potreby vždy s vami a neustále sa presťahovať na nové miesto.

V našom parku sa nachádzajú mobilné miestnosti rôznych veľkostí a dispozícií, ktoré uspokoja všetky potreby našich zákazníkov. Pre autonómne napájanie je tu možnosť pripojiť benzínový generátor.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár