Na autohouse cez Ukrajinu

Zaujíma vás, ako stráviť májové prázdniny s rodinou? Retrailer má pre vás skvelú ponuku. Môžete si prenajať moderný dom na 6 lôžok - Rimor Katamarano 7 a ísť na vzrušujúcu cestu cez Ukrajinu.

Čo je súčasťou našej jedinečnej ponuky?

Kapacita pre 6 osôb

6 lôžok. Vo výklenku (nad kabínou) sa dvaja ľudia slobodne ubytujú, rovnaké množstvo prevezme transformačné lôžko v centrálnej časti karavanu (ak nie je potrebné, stáva sa pohodlným stolom s pohovkami). Za karavanom sa nachádza poschodová posteľ. Je pozoruhodné, že po naklonení spodnej vrstvy o 90 stupňov získate priestranný batožinový priestor s veľkým oddeleným prístupovým poklopom vonku. Horná vrstva môže odolať osobe s hmotnosťou do 70 kg. Prenájom zahŕňa sadu pastelových bielizne pre 6 osôb.

kuchyne

Hoci má malú veľkosť, bude plniť všetky funkcie plne v poľných podmienkach. Umývadlo, plynový sporák na 3 horákoch, plynový kotol na ohrev vody, 10 litrov a absorpčná chladnička (12/220 V alebo plyn). To všetko vám umožní variť, umývať po večeri riadu a skladovať potraviny v chladničke s komfortom a autonómne. V cene nájmu je zahrnuté aj množstvo jedál.

kúpeľňa

Táborník má vstavanú bio WC, s odnímateľnou kazetou (objem 30 litrov) a elektrickým umývaním. Kazetu je potrebné pravidelne vyprázdňovať len s odpadom a pridávať špeciálne chemikálie pre suché záchody (zahrnuté v cene a za celú dobu prenájmu). Ten istý mobilný dom je vybavený plnou sprchou. Teplá voda je riadená plynovým kotlom, popísaným vyššie, vo vnútri karavanu sú tiež zabudované nádrže na čerstvú a špinavú vodu (po 100 litroch).

pohyb

Mobilný dom postavený na podvozku Ford Tranzit 2010 - pomerne spoľahlivé auto. Karavan je poháňaný úsporným dieselovým motorom s výkonom 140 k. Motorhome má maximálnu hmotnosť 3500 kg., Ktorá vám umožňuje ovládať, ktoré majú iba kategórie "B" v právach. Sedadlá vybavené bezpečnostnými pásmi sú tiež 6. Pohodlná cestovná rýchlosť kempingu na diaľnici je 90-100 km / h.

Naše služby

Autohouse sa nachádza v Charkove. Ak k nám prídete osobnou dopravou, môžete si ho ponechať na našom stráženom parkovisku po celú dobu prenájmu. Ak ste prišli verejnou dopravou na vašu žiadosť, stretneme sa na letisku alebo v železničnej stanici. Za príplatok je možné dodať karavan do niektorého z miest Ukrajiny, rovnako ako vziať to preč. Pre tých, ktorí sa nechcú riadiť sami, sme pripravení ponúknuť služby vodiča a zároveň sprievodcu, ktorý dobre pozná historické a jednoducho krásne miesta Ukrajiny. Je možné si prenajať aj ďalšie zariadenia: generátor, bicykel, detskú sedačku.

Postup vyrovnania

Ak si chcete rezervovať karavan v požadovaných termínoch, musíte previesť 10% z celkovej ceny prenájmu. Cena za prenájom karavanu - 140 Euro / deň, jednorazový poplatok 75 Euro a vratná kaucia 1000 Yervo.

Viac informácií o prenájme karavanu na Ukrajine nájdete v príslušnej časti našej stránky. Ak máte akékoľvek otázky alebo ste sa už rozhodli a chcete si rezervovať karavan, napíšte na náš email [email protected].

Májové sviatky si budete pamätať!

Pozrite si video: "Fašista!" kričali na prezidenta Ukrajiny na Mierovom námestí v Bratislave (Február 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár