Nový mod od Westfalia - Club Joker

Jeden z najstarších európskych výrobcov motorových vozidiel - Westfalia, predstavil na výstave Caravan Salon v Düsseldorfe (ktorá sa konala od 25. augusta do 2. septembra 2012) svojho nového karavana na predĺženom základni VW Transporter T5 - Westfalia Club Joker. Tento model bude pokračovať vo vývoji modelovej rady Joker, ktorej prvé autá boli založené na vozidlách T1 a T2.

Auto pokračuje témou karavanu od Westfalia James Cook s vysokým aerodynamickým strešným klobúkom. Vnútri domu na kolieskach, táto strecha vám umožní postaviť sa vzpriamene. Svetlá povrchová úprava interiéru opticky rozširuje priestor a materiály sú údajne odolné voči poškriabaniu. Tento motorhome sa deklaruje ako úplne autonómne bývanie: nádrž na čistú a špinavú vodu s objemom 70 litrov, elektrický ohrievač vody 4,8 kW, elektrickú chladničku s objemom 50 litrov, varnú dosku, poháňanú plynom.

Kapacita cestujúcich - 4 osoby. To isté môže byť ubytované na noc (dve na prízemí, dve na poschodí). V Európe je takýto stroj od 52 900 eur. Za peniaze získate dvojlitrový dieselový motor s výkonom 86 k. s päťstupňovou manuálnou prevodovkou. Za príplatok je možné umiestniť „srdcový“ výkonnejší a 6-stupňový robot DSG. Je možné objednať si auto s dutým pohonom, než sa VW Transporter vždy priaznivo líšil od väčšiny konkurentov. A nemusíte jazdiť do žiadneho podzemného parkoviska na tejto malej cestnej jachte, ale s hrdosťou budete môcť mať plnohodnotnú sprchu, kde sa vaše srdce poteší!

A tiež vám pripomíname, že si môžete prenajať prívesovú chalupu z rekvalifikátora alebo prenajať obytný automobil (od začiatku budúcej sezóny).
Zanechajte Svoj Komentár