Naplánujte si sviatky v máji vopred!

Priatelia, májové prázdniny sú hneď za rohom, takže si vyberte svoj voľný čas vopred. Retrailer je vždy ochotný ponúknuť na prenájom pohodlné prívesy, prívesy, v ktorých môžete ľahko žiť mobilné. Sneh sa roztopí a jarné slnko bude upiecť - je čas vziať si rodinu, priateľov a ísť na dlhú cestu do pamiatok Moskovskej oblasti, prípadne do niektorých samostatných miest zlatého prsteňa. V každom prípade máte výbornú možnosť rezervovať si vopred vhodný príves pre vaše potreby. S takým mobilným domom môžete žiť autonómne a prakticky nič nepopierať. Podrobnosti v požičovni karavanu.

Cestovná vzdialenosť s prívesom prenajatým v Moskve je obmedzená - nie viac ako 400 km od Moskvy. Ak chcete cestovať s prívesom v EÚ, potom Vám radi ponúkneme našu pobočku v Grodne (Bielorusko). Tam si môžete prenajať vhodný obytný príves, a pre vaše auto, počas doby prenájmu, parkovanie bude zabezpečené v uzavretom priestore. Viac tu - prenájom prívesu dacha v Bielorusku.

Najmä pre rybárov, poľovníkov, milovníkov čerstvých melónov a melónov, ako aj tých, ktorí sa nebojí mrakov hmyzu a tepla, sme otvorili pobočku v Astrachane. Tu si môžete prenajať veľmi pohodlný príves Hoby classics klimatizáciou! Ak si prajete, sami dodáme príves na vybrané miesto a vyzdvihneme na konci prenájmu.

Pre tých, ktorí odpočinku s karavanom "na háku" preferuje plnohodnotný karavan, bude Retrailer radi prenajať mobilný dom. K dispozícii je pohodlný taliansky karavan Elnagh Marlin 59, kapacita až pre 6 osôb. Na to môžete dokonca ísť do Čierneho mora, aspoň do Európy. Mimochodom, chceme venovať osobitnú pozornosť prenájmu obytného automobilu v Európe a konkrétnejšie v Lotyšsku, Litve a Estónsku. Ak prídete do pobaltských krajín na vlastnú päsť súkromným autom alebo verejnou dopravou, dostanete záruku kvalitného servisu, vynikajúceho vybavenia a veľmi atraktívnej cenovej politiky (na rozdiel od Moskvy). Viac informácií nájdete v sekciách: prenájom motorového domu v Lotyšsku, prenájom motorového domu v Litve a prenájom motorového domu v Estónsku.

Kto chce ísť na naše južné susedov - na Ukrajinu (možno na Kryme), sme radi, že ponúka na prenájom 6 spálňa (miestne) čerstvé mobilné dom v Charkove. V čase prenájmu je k dispozícii bezplatné parkovisko pre vaše auto alebo stretnutie na letisku alebo vlakovej stanici. Prečítajte si viac na domovskej stránke na Ukrajine.

Ak máte záujem zariadiť si výlet v krajinách Jadranského mora, radi Vám poskytneme prenájom prívesu alebo karavanu. Viac informácií o stránke požičanie karavanu v Čiernej Hore a prenájom mobilného domu v Čiernej Hore. Nezabudnite ísť do EÚ, musíte vydať zelenú kartu.

Zanechajte Svoj Komentár