Doplnenie v našich radoch

Dobrý deň, milí priatelia karavaner! Ponáhľam sa nahlásiť, že v našom pluku prívesov prišiel. Na našom rozsiahlom území už čaká na svojho nového majiteľa monoaxiálny anglický karavan Elddis Earl!

Cesta do Moskvy nebola ľahká a nedosiahla pár kilometrov k „pôvodným“ zvykom, neprežila ruskú realitu, takže druh videl pravé koleso prívesu, okamžite sa otočil z pneumatiky do žuvaného kusu starej, otvorenej gumy s ostrými chápadlami hrdzavej šnúry.

Nebolo ľahké hľadať pracovnú pneumatiku v 7 hodín ráno na diaľnici Pyatnitsky, ale nakoniec bola úloha úspešne vyriešená a príves bol prevezený na „ruské občianstvo“ ao niekoľko dní neskôr „Odintsovo registrácia“.

Elddis už ukončila predpredajné školenia. Boli všetky skrutky, ktoré mali svedomie, vystúpené a pravdepodobne premýšľali, kedy bola trasa M9 naposledy opravená? Ešte raz, príves dacha vykurovanie (mimochodom, je to kvapalina tam), všetky vodné zariadenia prívesu, plynové fľaše zariadenia, rovnako ako všetky zámky, ventily, zámky a ... v krátkosti, všetko, čo prispeje k vášmu pohodlnému odpočinku a cestuje ďaleko od kamenné múry!

Takže, vitajte, Elddis Earl!


Pozrite si video: Nyugati Fogságban A dokumentumfilm - HUSK SUB (November 2019).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár