Úroda festivalu lavkalavka

Dnes, 23. septembra v Moskve, zorganizovali poľnohospodári projektu lavkalavka na Strelke v Moskve veľký festival úrody. Stojí za povšimnutie pestrosť samotného miesta (vedľa baru Strelka), v posledných rokoch tak horúco vybraných rôznymi drahými klubmi mládeže, a teda aj moskovskou elitou, ktorá jasne naznačuje: poľnohospodárske produkty sú stále drahé a cenovo dostupné pre tých, ktorí sú „v poriadku“ ,

Poľnohospodári, rybári a poľovníci stáli pri hradbách za policami od ramena k ramenu a predávali to, čo sa im podarilo pestovať, loviť a strieľať na sezónu. Veľtrh zberu bol plný čerstvého mäsa, rýb, zeleniny, uhoriek a konzerv, sušeného ovocia. A najpozoruhodnejšie, že to všetko by sa mohlo okamžite pokúsiť. Pomocou baru Strelka sa nám podarilo nasadiť malé kuchyne a všetci návštevníci si mohli vychutnať množstvo čerstvých morských alebo rybích sendvičov so pohárom bonusového vína. Úrodový festival z lavkalavky a vaničky Airstream of Nature neváhali venovať pozornosť párkom v rožku, bravčovému mäsu, jahňacine z jahňacieho mäsa a ďalším kulinárskym špecialitám z poľnohospodárskych produktov lavkalavka.

Medzitým vám chceme pripomenúť, že by ste nemali byť smutní z leta, ktoré sa skončilo. Retrailer je stále pripravený dať každému dobrú náladu a potešenie z prenájmu karavanov a obytných áut v Moskve!

Najviac zo všetkého je počasie v dome
A ak je váš dom na kolieskach
Vezmite veľa dodávok
Teplé oblečenie, nálady a bablos
A choď domov
Burn road distance
Svet karavaningu je krásny!
Môže rozšíriť myseľ


Zanechajte Svoj Komentár