Príves obojživelníka TravelWave

Malá rodina-vlastnil spoločnosť stavia na zákazku obojživelné autocamps. Tri roky vývoja a testovania viedli k vytvoreniu jedného z najlepších táborníkov obojživelníkov. Príves má patentovaný jednoduchý a spoľahlivý systém na zdvíhanie plávajúcich pontónov TravelWave. Tento karavan môže byť rovnako využívaný na pevnine a na vode, pohybujúc sa pozdĺž jazier alebo koryta s slabým prúdom. Dĺžka tohto obytného obojživelného prívesu je 11 metrov, široká 4,3 metra, vrátane výsuvných plávajúcich pontónov na každej strane a karavan dosahuje výšku viac ako 10 metrov so zdvihnutými pontónmi.

Príves na obojživelník využíva pontóny na zabezpečenie dodatočného vztlaku a stability na vode, ako aj rozšírenie priestoru paluby. V transportnom stave, keď sú pontóny TravelWave uložené, je karavan široký 2,5 metra. Premena táborníka na loď sa uskutočňuje znížením pontónov elektrickým navijakom. Sú upevnené na karosérii prívesu chalupou so 4 skrutkami, potom sú na nohavičkách namontované zábradlie a markíza s rýchloupínacím uzáverom. Celkový čas, ktorý táborník strávi na odbočke na príves obojživelníka, je asi 20 minút. Nezabudnite, že toto je skvelý karavan pre karavaning a kempovanie. Ak počasie zlyhalo, v noci tento karavan môže byť vytiahnutý na suchú zem. Nemôžete odstrániť pontóny so zábradlím. Potom tento obytný príves bude mať veľkú verandu. Vo večerných hodinách môžete vyliezť na hornú palubu a vychutnať si príjemný vietor.

Táborník má bohatý interiér: dubový nábytok, plne vybavenú kuchyňu s dvoma umývadlami, vybavené plynovým sporákom, dvojdielnou chladničkou, mikrovlnnou rúrou, ohrievačom vody, práčkou so sušičkou. K dispozícii je veľká jedáleň, ktorá sa mení z miest na spanie. Celkový príves má 6 lôžok. Kúpeľňa tohto karavanu má veľké umývadlo, lekárničku, plnú sprchu a samostatné WC.

Obojživelný príves je vybavený hornou palubou. Je asi 8 metrov dlhá a 2,5 m široká. Na palube sú robustné vysoké zábradlia, zatiaľ čo sa na slnku bavíte.

Prívesný vozík TravelWave môže byť vybavený prívesným motorom podľa vášho výberu. Cestovná rýchlosť na vode pri obytnom prívese je asi 12 km / h. Hneď za chalupou pre príves prebieha dvomi valcami s propánom, prídavným generátorom a schodmi k hornému podlažiu.

TravelWave karavan je postavený na zákazku a má mnoho možností pre rôzne usporiadanie vnútorného obytného priestoru.Zanechajte Svoj Komentár