Predaj, montáž, opravy a tuning

Pre karavanov so skúsenosťami v zimnom období - skvelý čas na opravu poškodenia karosérií na ich motorhomes, výmenu alebo opravu poškodených zariadení, inštaláciu rôznych doplnkových zariadení a ďalších vylepšení. Uprostred chladného počasia, ak nemáte teplú skrinku, nie je možné vykonať také opravy sami. Tí, ktorí nemali na jeseň čas robiť všetko, zostáva čakať na skoré jar, aby sa konečne dostali do biznisu a dokončili všetko podľa májových sviatkov.

Retrailer je pripravený pomôcť vám s radosťou pri opravách, nákupoch a inštalácii prídavných zariadení pre obytné autá a karavany. Pomôžeme vám nájsť správnu časť a objednať si ju. Máme teplú skrinku na vykonávanie rôznych prác na inštalácii a konfigurácii prídavných zariadení a rôznych ladení.

Takže prvé veci ako prvé:

  • Uchovávajte retrailer. Tu si môžete objednať súčiastky, ktoré potrebujete, aby ste sa mohli počas prevádzky vášho prívesu dacha rozbiť alebo požadovať, ako napríklad: 12V vodné čerpadlo, adaptér 13/7 a adaptér 7/13, vodovodný kohútik, WC Tethford C-200, kazeta pre Tehford C4, kryt pre kotol Truma TT2, snímač hladiny vody pre nádrž, zámok dverí, zámok závesu a mnoho ďalšieho. Ak ste v našom obchode nenašli vhodnú položku, môžete si ju kedykoľvek objednať. Na požiadanie dodávame aj plynové kotly Carver Cascade a Truma.
  • Oprava tela. Ak máte únik karavanu, alebo prúdenie už bolo schopné vyvinúť pleseň a hnilobu na drevenom ráme vášho prívesu, môžeme vám s tým pomôcť. Každý prípad sa posudzuje individuálne.

  • Oprava súčiastok, komponentov a zariadení. Budeme schopní pomôcť s opravou a konfiguráciou rôznych zariadení vo vašej domácnosti na kolesách.
  • Inštalácia prídavných zariadení. V teplej miestnosti budeme môcť inštalovať a konfigurovať rôzne uzly a systémy vo vašom mobilnom dome. Napríklad, vykonávať také práce, ako je inštalácia klimatizačného systému, inštalácia solárnych panelov s radičom a hélium batérie, inštalácia satelitný TV a oveľa viac.
  • Tuning. Retrailer vám môže ponúknuť rôzne možnosti pre konverziu a transformáciu vášho karavanu alebo karavanu. Napríklad inštalácia celozávodného nezávislého zavesenia na obytnom prívese, montáž vzduchového pruženia na karavan, zvýšenie svetlej výšky prívesu dacha, montáž pružinového odpruženia na obytný príves, montáž pružinového odpruženia, inštalácia ochrany v rohoch karosérie prívesu alebo karavanu, individuálny rozvoj pomocného rámu pre vonkajšiu montáž rezervného kolesa drážkovaný drážkovaný hliník a ďalšie.

Tak sa ponáhľajte, pred májovými sviatkami nezostáva veľa času!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár