Prenájom obytných áut v Európe

Marec je čas začať premýšľať o letných prázdninách, ale o rezervácii hotových riešení. Retrailer má niekoľko horúcich možností, najmä pre vás, Vašich priateľov a blízkych, ak:

  • Radi cestujete
  • Nie ste zvyknutí sedieť na jednom mieste, ale chcete prežiť na maximum z krajiny, v ktorej sa nachádzate
  • Chcete pochopiť nesmiernosť po obmedzenú dobu.
  • Ste vášniví motoristi
  • Ste zvyknutí na pohodlie a civilizáciu

Sme pripravení Vám ponúknuť prenájom automobilov v Európe. Motorhome - symbióza auta a full house. Takáto preprava vám pomôže ľahko a rýchlo prejsť po krajine s vážnym komfortom. Spravidla platí, že obytný dom môže ubytovať 4-6 ľudí, ktorí sa stanú vašimi spoločníkmi počas celej cesty.

Buďte kreatívny! K dispozícii máte celú Európu od pobaltských krajín až k pobrežiu Atlantiku v Portugalsku. Caravanning v Európe je veľmi populárny už dlhú dobu, takže nie sú žiadne problémy s parkovaním, kde môžete stráviť noc alebo plnohodnotné kempy.

Autohouse je veľmi vhodný pre cestovanie s malými deťmi, pretože v ňom sú vám vždy k dispozícii všetky podmienky plnohodnotného domu.

Nájdeme vám karavan, ktorý bude vyhovovať vašim túžbam a rozpočtu, poradíme pri kempingu, parkovaní a zaujímavostiach. Prenájom karavanu si môžete prenajať u nás vo Vilniuse (Litva) alebo v Rige (Lotyšsko).

Pre tých, ktorí nechcú, alebo strach zo samo-jazdy v Európe, ktorí nechcú alebo nemôžu plánovať nezávislé cesty, ktorých spoločnosť priateľov sa nezmestí do štandardného karavanu, odporúčame vám prenajať si celý hotel na kolieskach. Budete cestovať ako králi. Budete musieť len letieť na letisko v Európe a rozhodneme sa o všetkých ďalších otázkach týkajúcich sa organizácie odpočinku a cestovania. Veľký výber hotových trás, vrátane veľkých miest a dedín, turistických centier a miestnych atrakcií, lyžiarskych a slnečných pláží. Spoločnosť Rusky hovoriaci vodiči, ktorí vám vždy radi pomôžu, navrhnú a upravia trasu podľa vašich predstáv.

Zanechajte Svoj Komentár