Retrailer - dodávateľ dielov a príslušenstva pre váš obytný automobil

Spoločnosť Retrailer je nielen predaj a prenájom motorhomes a karavany, ale je tiež dodávateľom príslušenstva pre motorhomes a náhradné diely pre karavany.

V našej predajni vždy nájdete takmer všetko pre motorový dom: náhradné diely pre plynové ohrievače Truma, plynové kotly Truma a Carver, plynové absorpčné chladničky Electrolux, držiaky na bicykle, markízy Fiamma a Dometic, kazety Thetford, vodné čerpadlá a miešačky, markízové ​​stany pre prívesy - dom, okná a vodné nádrže našej výroby, poklopy rôznych veľkostí, nábytok a kovanie, solárne panely a príslušenstvo pre ne

K dispozícii je vždy veľký sortiment rôznych zariadení pre autokempy, ktoré si môžete kúpiť zo skladu v Moskve alebo objednať zásielku do ktoréhokoľvek regiónu Ruska, Bieloruska a Kazachstanu.

Pracujeme s európskymi katalógmi náhradných dielov a príslušenstva pre mobilné domy: Reimo, Movera, Frankana, sme predajcovia Dometic. Budeme tiež dodávať komponenty z populárnych holandských internetových obchodov Obelink a Vrijbuiter.

Tiež si môžete kúpiť vybavenie a náhradné diely z demontážnej karavan od nás. Ide spravidla o plynové chladničky, plynové kotly, okná, zámky, plynové ohrievače, poklopy, markízy a markízové ​​stany pre karavan.

Zanechajte Svoj Komentár