Rotel Tours - cestovanie v hoteli na kolieskach

Cestovanie v mobilných hotelových autobusoch Rotel Tours je niečo veľmi zvláštne. Termín Rotel je mobilný hotel. Prenocovanie v patentovanej kabinovej spálni vám umožňuje vykonávať samostatné a individuálne prehliadky, čo dokazuje polstoročie skúseností spoločnosti Rotel Tours. Bez spacích priestorov spoločnosti Rotel by dlhé autobusové expedície neboli možné. Rotel poskytuje prijateľné podmienky komfortu mimo turistickej infraštruktúry.

Systém Rotel vynašiel George Holtl. Početné články z časopisov, novín, televízie a rádia urobili z autobusov Rotel svetoznámych. Rotel má 4 typy vozidiel. Priestor pre cestujúcich je rovnaký a štandardný pre všetky osobné vozidlá používané vo svete. Spacie priestory sa nachádzajú v zadnej časti vozidla, alebo idú za autobusom samostatným prívesom. Spací priestor je zatvorený a nie je k dispozícii počas jazdy. Po príchode na miesto prenocovania a ubytovania na spanie je priestor na spanie pripravený do 5 minút.

K dispozícii sú jednolôžkové a dvojlôžkové kajuty. Jednolôžková kabína veľkosť 3x3x6 libier. Kabíny sú umiestnené nad sebou v troch podlažiach. Počet jedno- a dvojposteľových kabín sa môže meniť v dôsledku rýchlo odnímateľných prepážok. Po zostavení turistickej skupiny sa vypracuje plán podľa počtu jedno- a dvojposteľových kabín, ktoré sú potrebné (ako aj sedadiel) pridelených každému cestujúcemu počas celej cesty.

Počet osôb v turistickej skupine môže byť od 20 do 40 osôb, v závislosti od typu použitého vozidla. V priemere 24 ľudí. Vo všeobecnosti má Rotel Tours 3 400 miest. Všetky výlety s Rotel Tours sú veľmi spoločenské a tímové, kde vás bude sprevádzať priateľský sprievodca po celej trase.

Spacie kabíny s malým objemom sú pomerne praktické a ponúkajú dostatok miesta na prenocovanie. Každá kabína má otváracie okno s opaľovacím krémom a sieť proti komárom, osvetlenie a posteľnú bielizeň. V mobilných hoteloch Rotel je toaleta, ale bez sprchy.

Turisti batožiny sa úhľadne zmestia do batožinového priestoru autobusu, ktorý je im k dispozícii každý tretí deň cesty. V období medzi prístupom k batožine sa odporúča, aby sa všetky potrebné veci zložili v „trojdňovej taške“, ktorú možno počas dňa umiestniť do spacej kabíny.

trás

Nezabudnuteľné noci v púšti Patagónie, v rozsiahlej mongolskej stepi alebo pod hviezdnou oblohou Serengeti. Rotel Tours ponúka cestovanie po celom svete: Severná a Južná Amerika, Afrika, Európa a Ázia, ako aj Austrália. Trasa cesty sa skladá z najlepších a najkrajších miest na parkovanie a cez noc, a môže sa konať v jednej krajine alebo využiť niekoľko krajín alebo kontinentov. Zvyčajne je parkovacie miesto kempovanie. V niektorých krajinách ide o hotely, rekreačné domy alebo súkromné ​​domy. V tomto prípade si môžete prenajať niekoľko izieb na sprchovanie a kúpanie. V niektorých krajinách dochádza k prenocovaniu vo voľnej prírode.

jedlo

Raňajky a večere sú pripravené v integrovanej kuchyni hotela Rotel. Na raňajky sa zvyčajne podáva káva alebo čaj s chlebom, maslom a džemom. Tam sú tiež vajcia, klobása, syr, sušienky a müsli. Vo večerných hodinách sú tu teplé jedlá s prílohou z miestnych, čerstvých surovín. Tam je vždy veľa príležitostí vyskúšať tradičnú miestnu kuchyňu krajín, kde sa cesta koná. Jedlá sa preto podávajú v miestnych reštauráciách. Veľmi populárne sú aj pikniky vo voľnej prírode. Iba v špeciálnych prípadoch (obedňajšia prestávka v púšti alebo v zložitej situácii verejného stravovania v krajine) je kuchyňa Rotel otvorená aj na obed. Stoly a lavice sú umiestnené vonku. Keď prší, obed môže nastať aj v autobuse.

Náklady a trvanie

Náklady na ubytovanie v hoteli na kolieskach sa pohybujú od 1000 do 6000 eur, trvanie cesty je od 7 do 60 dní v závislosti od trasy. Napríklad jedna z najdrahších a najdlhších trás prechádza celým pobrežím Austrálie so zastávkou v centre pevniny na vrchu Uluru. Náklady na sedenie sú 5900 eur a trasa trvá 55 dní.

Na oficiálnych stránkach spoločnosti rotel.de môžete vidieť prehliadky ponúkané spoločnosťou s mapou trasy, podrobným popisom a fotografiami. Ak si želáte, môžete si okamžite rezervovať miesto na najbližšej obľúbenej prehliadke.


Pozrite si video: TRUCK SURF HOTEL (August 2019).

Zanechajte Svoj Komentár