Shuttleman - hliníkové prívesy z Ruska

Shuttleman - to sú originálne prívesy pre osobné automobily pre rôzne potreby. Dôvodom začatia plnohodnotnej výroby takýchto prívesov v Rusku bol rastúci dopyt po potravinárskych nákladných automobiloch (mobilné kuchyne) každý rok - autá alebo prívesy pre nich, kde sa nachádza plnohodnotná profesionálna kuchyňa. Stalo sa tak, že prvé nákladné kamióny v Moskve sa objavili na základe legendárnych hliníkových prívesov Airstream a rýchlo získali univerzálnu lásku a úctu pre svoje krásne hladké tvary v retro štýle a zrkadlový povrch lešteného hliníkového tela. Je pozoruhodné, že samotná továreň Airstream (ktorá je v USA v Európe) nikdy nevyrábala nákladné vozidlá a značka Airstream je pevne spojená s mobilnými domami a cestovaním. V Rusku si značka Airstream získala popularitu práve vďaka nákladným vozidlám, ktoré prešli z karavanov Airstream.

S nasledujúcou krízou sa dovoz, aj keď starý, ale originálny príves Airstream stal mimoriadne drahý. Dopyt sa neznížil. Prvý prototyp Shuttleman bol postavený v roku 2014 v Krasnodar z fotografií pôvodného Airstream (v tom čase neexistoval žiadny živý model).

Veľké mínus pôvodných prívesov Airstream pri ich používaní ako kamiónu na jedlo bol ich krásnym skloneným telom. Bol dobrý ako karavan, ale kvôli veľkým horným úkosom bol pre organizáciu kuchyne mimoriadne nepohodlný. Vzhľadom k veľkým skúsenostiam s výrobou kovových konštrukcií počas nasledujúcich šiestich mesiacov bolo nájdené optimálne riešenie experimentom, ktorý kombinuje vonkajšiu krásu a praktickosť.

Dnes sa naša kompletná výroba hliníkových prívesov Shuttleman nachádza v meste Krasnodar. Každý príves je vyrobený individuálne pre konkrétnu objednávku.

Možnosti použitia prívesu:

  • Fudtrak
  • Bar
  • showroom
  • státie
  • Motor Home
  • Nákladný príves
  • Príves pre auto / motocykel
  • Mobilná kancelária
  • Kozmetická miestnosť
  • Van pre promo

K dnešnému dňu hlavná produkcia zodpovedá variantu potravinového vozíka. Už niekoľko rokov sme získali dostatok skúseností, aby sme pre Vás pripravili potravinový vozík na kľúč akejkoľvek veľkosti a vybavenia pre rôzne potreby. Rozsiahle skúsenosti v oblasti stravovania umožnili rýchlo zabezpečiť dodávky rôznych profesionálnych kuchynských zariadení pre potravinárske vozíky od oficiálnych predajcov a výrobcov. Neustále zlepšujeme náš dizajn a pridávame nové originálne prvky. Po predaji Vás nenechávame len s novým vybavením - záručný a pozáručný servis prívesov  Shuttleman je k dispozícii každému z našich klientov.

Vyvinuli sme niekoľko štandardných možností pre veľkosť potravinového vozíka:

Shuttleman M
Shuttleman ST

Tieto možnosti možno považovať za východiskový bod pri vývoji nákladného vozidla podľa technickej špecifikácie klienta.

financie

Na žiadosť klienta poskytujeme platby od výrobcu za nasledujúcich podmienok. Prvá platba je 50%, zvyšných 50% sa platí mesačne na 1 rok.Zanechajte Svoj Komentár