Parkovanie so všetkou občianskou vybavenosťou

V Sokolniki sa otvorila prvá kempingová lokalita svetovej triedy v Moskve. Teraz, na 5. Radial glade, neďaleko Putyayevsky rybníkov, milovníci cestovanie v motorhomes môže počítať na plnohodnotné parkovisko. Korešpondent novín "Eastern District" hovoril s prvými hosťami, aby zistil, ako sú ľudia priťahovaní k tomuto spôsobu cestovania.

Nosím všetko so sebou

Olga a Philip Bakulin už roky jazdia po svete v aute s prívesom. Ich 10-ročný syn ide s nimi. V skutočnosti sú Moskovčania. Organizátori kempingu telefonovali cestujúcim v predvečer otvorenia a požiadali o zhodnotenie úrovne pohodlia.

- Prečo autom? - Olga sa ma pýta. - Môj manžel má bolesť chrbta, a ak sa v hoteli zrazu objaví nepríjemný vankúš alebo matrac, zvyšok bude pokazený. V karavane, berieme všetky naše vlastné, osvedčené.

Príves sa dá ľahko namontovať na štvorčlennú rodinu. K dispozícii je WC a sprchovací kút, manželská posteľ a ďalšie rozkladacie. Sporák a chladnička, to dopadá, plyn, takže elektrina je potrebná len na nabíjanie rôznych prístrojov.

Chcete - žiť v stane

„Pre mobilné domy existujú špeciálne zóny s elektrickým pripojením - tzv. Ihriská“, hovorí Daria Chakhova, riaditeľka Camping Development. - Aj v kempe sú penzióny bez vymožeností pre troch alebo štyroch ľudí a sú už na kolieskach so všetkým vybavením pre šesť osôb. Parkovanie na parkovisku stojí 650 rubľov za deň. Penzióny - drahšie. Kemping po celý deň strážený. K dispozícii je mini práčovňa a kuchyňa. Tiež vybavené miesta pre tých, ktorí chcú žiť v stane.

A jeden sprchovací kút

„Predtým sme s manželom strávili noc všade v stanoch,“ hovorí Lyudmila, ďalší vášnivý turista. - Ale keď prišli deti, bolo jasné, že to nie je najlepšia možnosť. A v autohouse ste chránení pred počasím.

V novom kempingu Sokolnik však skúsení turisti našli množstvo nevýhod: nie veľmi pohodlný kryt, na ktorý si môžete ľahko zastrčiť nohu a jediný sprchovací kút pre celý tábor. Všetci však dúfajú, že sa chyby odstránia.

Tatyana KAGORLITSKAYA
Materiál z denného východného okresu číslo 36 (80) od 09.10.2014

Pozrite si video: 1 izb. byt Ivana Bukovcana (Január 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár