Torbeevskoe jazero a kľúč "Gremyachiy"

Ďalší test pokračuje závesy chaty Hoby 10 D v Rusku. Tentoraz z domova koníček Musel som ukázať svoje terénne schopnosti, z ktorých niektoré boli zachytené na videokamere (môžete si ju prezrieť na našom youtube kanáli).

Poviem to hneď karavána zvládol s nimi takmer dokonale. Torbeevskoe jazero nás potešilo nádhernou krajinou a teplou vodou na prvý deň a rozrušilo povodňové dažde na druhom. Vystúpenie na klzkej svahovitej ceste nebolo vôbec ľahké. Nad zemou sa zdvihol silný vietor a zlomil stan, vyklopil niekoľko rúrok z rámu (tak, aby stany vždy na spodnej strane pripevňovali klinmi k zemi!). Ďalej bol kľúč "Gremyachiy" s legendárnou off-road!

Kľúčom sa s chata prívesu neodvážili sa ísť hore, ale keď naplnili tanky „svätou“ vodou, vydali sa hore hore a usadili sa priamo na poli, uprostred nádherných kosených a vyhrnutých sena. Aké nádherné je to, že po jazde tak ďaleko od ušľachtilej Moskvy si môžete vychutnať nádherný výhľad z okna. motorových vozidiel zaujatý na prenájom, Zároveň je vždy schopný pohodlne ísť na toaletu, umývať, variť a uchovávať jedlo v chladničke! Cestný domov ležal v meste Sergiev Posad, kde po zvyšok dňa miestny cestný inšpektor vážne znehodnotil svoju negramotnosť. Teraz skladujeme literatúru, aby sme boli presvedčivejší v našich argumentoch a rozhodnutiach a nerobili kompromisy s darebákmi (čo vám odporúčame)! medzitým chata prívesu Hoby 10 D túžia po nových dobrodružstvách a sú stále pripravení vzdať sa na prenájom za slušnú cenu!Loading...

Zanechajte Svoj Komentár