Nie je výhodnejšie: akceptujeme všetky spôsoby platby. Dokonca bitcoin

Spravidla autotravelers starostlivo zvážiť nákupy a starostlivo vybrať náhradné diely alebo ďalšie možnosti pre svoje karavany a motorhomes. Aby sme vám pomohli vybrať, porovnať, pochopiť, či je konkrétny produkt vhodný špeciálne pre váš model - s touto úlohou sa už veľa rokov vyrovnávame. Dodajte do ktoréhokoľvek kúta krajiny a dokonca aj do sveta? Tiež nie je problém - vieme zabezpečiť dodávku aj tam, kde iné spoločnosti odmietnu prevziať objednávku. Všetko preto, že sme rovnakí nadšenci, ako ste vy. A vieme, že dobrá služba a úctivý postoj ku každému klientovi nie je len plus karmy, ale aj príležitosť pre nás rozvíjať sa ako spoločnosť.

Okrem pravidelného rozširovania sortimentu pracujeme na ďalších možnostiach, ktoré našim zákazníkom umožňujú, aby nákupy v internetovom obchode Retrailer boli čo najpohodlnejšie. Napríklad od tohto roku prijímame takmer všetky existujúce spôsoby platby: bankové karty všetkých bánk, platby prostredníctvom služby Google Pay, Apple Pay a Samsung Pay, elektronické peniaze, hotovostné platby (vrátane terminálov vo všetkých krajinách Ruska a krajín SNŠ) a bankovníctvo preklady. Väčšina spôsobov, ako môžete platiť za nákup bez opustenia domova - online.

A od júna 2019 prijímame bitcoiny na platbu. Ak používate túto e-menu a chcete jej ju zaplatiť - stačí kliknúť na odkaz "Platba Bitcoinom" na stránke faktúry. Je to veľmi jednoduché:

Platba za objednávku v internetovom obchode Bitcoin Retrailer

Ďalej uvidíte QR kód s detailmi platby. V detailoch bola suma Vašej objednávky už premenená z rubľov na bitcoiny podľa výmenného kurzu z webovej stránky Blockchain.com. Môžete naskenovať kód alebo kliknúť naň, aby ste zaplatili faktúru. V závislosti od typu vašej peňaženky sa platobný postup môže líšiť, ale ak použijete kryptoceny, potom zaplatenie faktúry za Váš internetový obchod objednávok Retrailer nebude ťažké - algoritmus platby je rovnaký pre všetky elektronické transakcie v systéme blockchain.

Účet pre nákupy v obchode Bitcoin

Prišla budúcnosť. A snažíme sa držať krok s rýchlo sa rozvíjajúcimi technológiami, ktoré robia náš život o niečo pohodlnejším a jednoduchším. Ďakujeme, že ste si vybrali Retrailer.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár