Volkswagen Transporter T2 je späť v móde!

Dlho som sa neusmial, čítal som recenzie nových automobilových produktov.

Holandský predajca VW sa rozhodol pre veľmi zaujímavý akt, ktorý si zaslúžil ovácie v stoji. Teraz v Holandsku si môžete kúpiť úplne novú "starú" T2 - legendu o automobile. V 60-tych rokoch ju hippies tak veľmi milovali, maľovali ju s airbrushingom T2, pomaly ju rozrezávali cez ulice s jamami v zuboch. Tento stroj sa stále vyrába v Brazílii pod názvom Kombi. Je pravda, že T2 v Holandsku je možné kúpiť len ako karavan. Motorhome T2 má pevnú strechu, ktorá môže ubytovať 2 osoby, plynový sporák, umývadlo, chladničku a umývateľnú podlahu. Náklady na karavan sa pohybujú od 32 do 56 tisíc eur. Za tieto peniaze si môžete kúpiť dobrý karavan v Rusku, nehovoriac o Európe, kde je karavan a príves chata sú tak populárne. Ale ak si spomeniete na Defender, Gelandewagen alebo LandCruiser 70 (ktorý opäť začal výrobu v továrni v Japonsku a dodával ju do Európy, uvedomil si, že je to jednoduchšie a spoľahlivejšie ako toto SUV, postavené v 80. rokoch, je zbytočné znovu objavovať koleso) klasici tiež musia platiť.

Tento karavan je vybavený benzínovým motorom s objemom 1,4 litra, 80 k. (naša daň nervózne fajčí), ktorý s pomocou 4-stupňovej prevodovky zrýchľuje tento klasický autoservis na pôsobivých 135 km / h. A 100 km / h. Táborník VW robí neuveriteľných 16 sekúnd.

Po tom, po tomto, máte pocit, že všetko sa nestratilo v globálnom automobilovom priemysle, nie všetko je viazané na plasty a mikročipy s nanotechnológiami, ochutené globalizáciou a univerzálnymi zjednoteniami. T2 bolo auto s dušou a aké príjemné je uvedomiť si, že je tam stále a opäť začne získavať srdcia Európanov.
Zanechajte Svoj Komentár