VW T1 Camper z vašich obľúbených kociek LEGO!

V roku 2011 začala dánska spoločnosť LEGO (Lego), ktorá sa špecializuje na výrobu detských plastových dizajnérov, výrobu dizajnéra - repliky karavanu VW T1. Hviezda karavanov 60. rokov, milovaného „hippies-mobile“, predchodca minivanov VW modelu T (stále nažive) znovu našla život! Teraz ako dizajnér LEGO, s oficiálnym súhlasom VW.

T1 Camper sa ukázal byť mimoriadne jasný a presný. V sade viac ako 1300 dielov. Táborník otvára predné a bočné dvere, predné okná, zadné dvere a kapotu, pod ktorými sa motor schováva, celkom presne opakuje prototyp. Vo vnútri kabíny vodiča sa nachádza volant, palubná doska s rýchlomerom, pedále a ručný ovládač. V obytnom priestore je niekoľko pohoviek, ktoré sa premenia na lôžko, sklopný stôl, umývadlo, skrinky a police. Nezabudnite ani na jeden z hlavných a jasných prvkov karosérie T1 - strechy na zdvíhanie! Na prednej strane je veľké logo VW.

Čipom tohto modelu je "hippie" tričko v šatníkovej skrini, s nápisom "Make LEGO modely, nie vojna (práca s modelmi Lego, nie vojna)", ktorý je viditeľný z okna T1 Camper.

Tento dizajnér bude skvelým darčekom pre vaše dieťa s technickými zručnosťami, ktoré milujú autá. Rovnaký model je vhodný pre dospelých, ktorí radi zbierajú dizajnérov a fanúšikov T1 Camper a témy mobilných domov všeobecne.

Tento model dizajnéra už bol prerušený, ale v Moskve LEGO obchody to môže ešte byť nájdený za priemernú cenu 6500 rubľov.Zanechajte Svoj Komentár