Airstream 685

Spoločnosť Airstream oznámila, že na výročnej výstave Motorhome, Caravan & Camping Show (kde bude hlavnou témou ktorej bude nákup obytného automobilu, kúpa prívesu dacha, nákup obytného prívesu, kúpa karavanu, kúpa domu na kolesách, kúpa prívesu), ktorý sa bude konať v Londýne od 14 rokov 19. februára 2012 predstaví svoj nový model Airstream 685!

Airstream a dary prírody

Už tri mesiace sa jeden z prvých komerčných projektov v Rusku s prívesom z Airstream - dodávka s horúcim jedlom „Darčeky prírody“ - pohybuje okolo Moskvy. Dary prírody sú spoločným podnikom dodávateľa ruských poľnohospodárskych výrobkov LavkaLavka a reštaurácie Delicatessen. Myšlienka projektu je jednoduchá - predávať "mimo kolesá" chutné a zdravé rýchle občerstvenie, vyrobené len z poľnohospodárskych produktov.

Airstream. Môj životný štýl je sloboda!

Airstream je najstarší a jeden z najobľúbenejších výrobcov prívesov v Amerike. Prívesy Airstream z celého sveta sú uznávané ako spoľahlivé, funkčné s individuálnym, jedinečným dizajnom, dopyt po ktorom sa osemdesiat rokov neznížil. História spoločnosti sa začala tým, že zakladajúci otec William (Wally, ako ho jeho priatelia volali) Byam urobil príves podľa svojich vlastných kresieb na nádvorí svojho domu a publikoval svoj návrh v jednom z časopisov, a potom, po úspechu článku, publikoval brožúru "Ako postaviť príves 100 dolárov. "

Príslušenstvo pre markíz Dometic

Okrem markízy, Dometic vyrába rôzne doplnky, ktoré urobia operáciu kabíny ešte pohodlnejšou a rozšíria vaše chápanie markíz. Pre porovnanie cien uvádzame aj príklad nákladov (skutočný pre rok 2018) pre populárnu veľkosť markíza - 4 metre. Chrániče Dometic Sun & Rain Chráni Dometic Sun & Rain Chráni ľahko zmontovateľné panely chránia váš útulný priestor pod markízou pred priamym slnečným svetlom alebo dažďom.

ALFA FUTURE PEOPLE 2016

Od 22. júla do 24. júla 2016 sa bude v blízkosti Nižného Novgorodu konať populárny elektronický hudobný festival ALFA FUTURE PEOPLE 2016. Tohtoročný festival je pozoruhodný tým, že po prvý raz sa organizátori začali zaujímať o parkovanie pre obytné automobily. V súčasnosti sa plánuje len samostatná plocha na parkovanie karavanov a obytných domov. Dodávka vody a elektriny je stále predmetom diskusie, rozhodujúcou otázkou bude počet karavanov, ktorí požiadali o miesto pre motoristické vozidlo vopred.

Kempovanie

Čo by mohlo byť krajšie ako relaxácia vo vašej rodnej krajine? Cestovný ruch v Rusku dnes získal veľkú popularitu. Je to pochopiteľné. Nie je potrebné oklamať dizajn pasov a iných problémov. Je lepšie zbierať batoh a ísť pešo na blízkych miestach. Ale ak chcete ísť dosť dlho na to, čo robiť?

Vrecká Aqua Kem - nie o kvapku!

Predstavujeme Vám, ktorý sa už oboznámil s chémiou pre suchý šatník, v novom formáte - tašky. Nová forma vreciek sa líši od kvapaliny Thetford Aqua Kem, na ktorú sme zvyknutí, hlavne preto, že nie je možné ju vyliať. Podarilo sa vám niekedy odstrániť následky náhodného rozliatia chémie na suchý šatník? Situácia nie je príjemná.

Prenájom prívesov

V Moskve prišlo obdobie zamatovej kinematografie. Retrailer s potešením ponúka všetky strelecké spoločnosti v Moskve pohodlné hercov a šatní. Hercove kabíny sú európske karavany (karavany), v ktorých je všetko potrebné pre pohodlný odpočinok vašich hlavných hercov.

Prenájom obytného domu v Estónsku

Retrailer má pobočku v Estónsku! Ponúkame prenájom motorových domov pre 4-6 osôb, rovnako ako prívesy, chaty. Teraz už nemusíte triasť do Európy na rozbitých cestách Ruska a najlepšie je, že si môžete prenajať karavan alebo karavan za európsku cenu! Na prenájom obytné auto v Estónsku, potrebujete: 1.

Prenájom motorového domu

Prenájom mobilného domu: výhody a príležitosti Každý cestujúci musí vyriešiť niekoľko nudných každodenných otázok: čo si vziať so sebou, ako zabaliť veci, v ktorom hoteli zostať, a tak ďalej. V neznámom meste musíte zaplatiť veľa peňazí za hotelovú izbu alebo nájomné bývanie, a keď idete von z mesta, turista očakáva, že bude spať na tvrdom koberci v stánku namočenom v daždi.

Prenajmite karavan pre preteky!

Leto je horúcou sezónou pre zábavu, rekreáciu a šport v prírode. Už plán majstrovstiev v automobilových pretekoch na okružných trasách Ruska po celú sezónu. Chcel by som upozorniť najmä na FIA WTCC, ktorá sa bude konať 6. - 7. júna na závodnej dráhe v Moskve na dráhe v blízkosti mesta Volokolamsk. Aj v týchto termínoch sú naplánované Formula Master a SMP Formula 4.

Prenájom karavany v Moskve

Nová letná sezóna nie je ďaleko a my sme radi, že opäť ponúkame prenájom karavanov v Moskve. S radosťou oznamujeme, že máme k dispozícii seriózne aktualizovaný sortiment karavanov. Na prenájom budú k dispozícii aj zimné karavany. Všetky karavany budú teraz vybavené teplovodným bojlerom a sprchovacím kútom. Každá bude mať nabíjateľnú batériu a niektoré budú mať solárny panel pre pohodlné a nezávislé bývanie vo všetkých podmienkach.

Prenájom Grimvagenu

Pri organizovaní outdoorových podujatí, či už koncertných, filmových alebo open-air, je potrebné poskytnúť umelcom a hudobníkom vhodné podmienky pre prácu a hru. Prenájom Grmwagen vám to pomôže - špeciálne vozidlo vybavené špeciálne pre potreby showbiznisu. Mobilná make-up izba vám umožní zažiť žiadne nepríjemnosti a sústrediť sa na tvorivý proces.

Prenájom mobilnej kancelárie

Máte vonkajšiu udalosť? V centre Moskvy alebo mimo mesta. Ale nie sú žiadne ľudské podmienky na odpočinok? Sme pripravení zabezpečiť prenájom pohodlnej mobilnej kancelárie pre čo najlepšie vedenie Vašej akcie. V našej mobilnej kancelárii môžete pohodlne pracovať s dokumentmi, obedovať a variť večeru, ísť na toaletu a sprchovať, vyjednávať, spať.

Prenájom prívesov na prepravu automobilov

Táto služba je dočasne nedostupná. Ospravedlňujeme sa. Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť príves na prenájom na prepravu automobilov, SUV, ako aj rôzne špeciálne vybavenie v Moskve. Príves môže byť tiež použitý ako ťahač pre rozbité auto.

Prenájom prívesov na prepravu automobilov

Táto služba je dočasne nedostupná. Ospravedlňujeme sa. Retrailer rozširuje prenájom vozového parku. Teraz si môžete prenajať model nemeckého ťažného prívesu. Charakteristikou tohto prívesu je jeho nízka poloha rámu a malá veľkosť kolies. To vám umožní cítiť sa istejšie pri vysokých rýchlostiach.

Prenájom prívesu na cestovanie

Ak chcete cestovať na dlhé vzdialenosti, nie je potrebné hľadať si miesto v hoteli alebo si vziať so sebou objemné nepohodlné stany. Moderná technológia vám umožní vziať si so sebou dom: stačí si prenajať karavan. Jedná sa o príves, ktorého vnútorný priestor je plne vybavený pre obytný priestor: pohodlne sa môže ubytovať až 6 osôb a budete môcť pohodlne spať na parkoviskách bez pocitu nepohodlia.

Autotravelbox - autohouse vo vašom aute!

Ruská spoločnosť Autotravelbox uviedla na trh originálne príslušenstvo na výrobu rýchleho prenocovania vo vašom aute. Túto vec nenahradia všetci turisti a turisti, ktorí uprednostňujú pobyt v aute v lone divokej prírody alebo parkoviska pre bežné hotelové izby.

Motorhome na prívese

Putovanie cez rozlohy mobile.de narazilo na zaujímavý domáci produkt. Malá obytná jednotka založená na pravidelnom osobnom prívese. Modul je ľahko odnímateľný a vybavený štyrmi skrutkovými konektormi. Príves môže byť zároveň nákladom a obývaný, keď je to potrebné. Tento príves je vybavený manželskou posteľou, skriňami, prenosnou skriňou.